HUAWEI Mate 20 lite 3.799 TL’ye satışa sunuldu

HUAWEI Mate 20 Serisi’nin bu yıl duyurulan ilk ürünü HUAWEI Mate 20 lite, tasarımı ve teknik özellikleriyle orta segment akıllı telefonlar arasında dikkat çekiyor. Çarpıcı tasarımı, yapay zekalı 4 kamerası ve geniş ekranıyla stil sahibi kullanıcılara hitap eden Mate 20 lite, güçlü pilleriyle de uzun soluklu bir kullanım performansı sağlıyor. HUAWEI Mate 20 lite fiyatı açıklandı

Hem Türkiye’de hem de global düzeyde pazar payını arttırmaya devam eden HUAWEI, Mate serisi ile şık ve güçlü bir akıllı telefon tercih eden kullanıcıların listesinde ilk arasında yer alıyor. HUAWEI, serinin bu seneki ilk ürünü olan Mate 20 lite ile üst düzey bir şıklığı güçlü bir performansla birleştirerek kullanıcıların beğenisine sunuyor.

HUAWEI Mate 20 lite cesur renkler

Sunduğu cesur renklerle akıllı telefon pazarında fark yaratan HUAWEI, Mate 20 lite serisinde de bu geleneğini devam ettiriyor.Mavi, altın ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle sunulan Mate 20 Lite, keskin renklerle harmanlanan benzersiz tasarımıyla orta segment bir akıllı telefonda sunulabilecek maksimum düzeyde estetik unsurlara sahip. HUAWEI Mate 20 lite, özellikle mavi rengiyle göz alıcı bir şıklık isteyenlerin adresi olacak gibi gözüküyor.

HUAWEI Mate 20 lite yapay zeka destekli

Daha akıllı bir fotoğraf ve video çekim deneyimi için ön ve arka tarafında dört adet yapay zeka destekli kamerayla donatılan HUAWEI Mate 20 lite, 24MP ve 2MP sensörler içeren çift ön kameraya sahip. Rakiplerinin aksine, ön kameralarında fiziksel sahne algılamayı destekleyen HUAWEI Mate 20 lite, arka kameralarında ise Mavi Gökyüzü, Plaj, Bitki, Gece, Sahne, Çiçek, Kapalı Mekan ve Kar gibi sekiz kategoride 200’den fazla senaryoyu tanıtabilen yapay zekadan yararlanıyor.

HUAWEI Mate 20 lite, yalnızca daha iyi görünen görüntüler üretmekle kalmıyor, aynı zamanda bir kişinin cinsiyetini ve cildini otomatik olarak tanımlayabiliyor. HUAWEI’nin güzelleştirme algoritması, sahnenin loş ışıklı veya arka aydınlatmaya sahip olmasına bakılmaksızın, özçekimlerde ayrıntıları net bir şekilde gösterebiliyor.

Görüntüleri çok yakın bir şekilde seçmenin dışında, dünyamıza ait tüm renkleri gerçeğe en yakın haliyle kullanıcıların gözleri önüne getiren Mate 20 lite, fotoğraf tutkunlarını etkileyici kareler yakalamaya davet ediyor.

Tavsiye edilen satış fiyatı 3.799 TL olan HUAWEI Mate 20 lite, tüm satış noktalarında tüketici ile buluşuyor.

[irp posts=”2688″ name=”Avrasya Tüneli geçişlerine dijital üyelik sistemi getirildi”]

HUAWEI Mate 20 lite fiyatı açıklandı

[irp posts=”2685″ name=”Basketball Live Mobile şimdi iOS’ta!”]