Huawei “İyi Teknoloji Aşar Engelleri” isimli kampanyasını duyurdu

Huawei, yeni “İyi Teknoloji Aşar Engelleri” kampanyasıyla teknolojiye açık bir yaklaşımın avantajlarını vurguluyor. Huawei İyi Teknoloji Aşar Engelleri kampanyası gototechno

“İyi Teknoloji Aşar Engelleri” kampanyası, Huawei tarafından üstlenilen ve teknolojiyi etkili bir şekilde uygulayarak dünyayı pozitif olarak değiştirebileceğimizi gösteren bir dizi yeni projeye dayanıyor. Huawei Tüketici Elektroniği Gubu Batı Avrupa CEO’su Walter Ji, “Huawei’de, kim olduğumuzdan veya nereden geldiğimizden bağımsız olarak insanlar arasında köprü kurmak için teknolojiyi kullanmak istiyoruz, teknolojinin dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için kullanılabileceğine inanıyoruz. Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, ileri teknolojimizi ve çoğu durumda akıllı telefonlarımızı kullanarak bu vizyona ulaşmaya gönülden bağlı kaldık” açıklamasını yaptı.

Huawei, “İyi Teknoloji Aşar Engelleri” lansmanı, dünyayı insanlara her gün yeni olanaklar getirmek için ileriye dönük teknolojiyi benimsemeye teşvik eden bir öykünün yanı sıra, dünyanın dört bir yanındaki Huawei’nin altı projesini sergileyen yeni bir video da içeriyor.

StorySign ile Okumayı Öğrenen İşitme Engelli Çocuklara İlham Vermek
Avrupa İşitme Engelliler Birliği, İngiliz İşitme Engelliler Birliği, Penguin Books ve Aardman Animations ortaklığında Huawei, dünyadaki 32 milyon işitme engelli çocuğa seçilen kitaplardan metni işaret diline çevirmek için AI ve AR kullanarak okumaya yardımcı olan ücretsiz bir mobil uygulama olan StorySign’ı yarattı.

StorySign kitapları o kadar popüler oldu ki, Batı Avrupa ve Avustralya’daki 13 işaret dilinin her birinde uygulama portföyüne 4 kitap daha ekleniyor. Yeni kitap başlıkları, çocukların severek okuduğu Cesur Max, Kitabınızda Bir Ejderha Var ve Spot Hakkında Her Şey gibi kitapları da içeriyor.

AI ile Yağmur Ormanlarını Korumak
Kar amacı gütmeyen kuruluş Rainforest Connect ile çalışan Huawei, Güney Amerika’daki yasadışı kayıt işlemlerini tespit etmek ve bunlarla mücadele etmek ve aynı zamanda nesli tükenmekte olan Örümcek Maymunu gibi dünyanın en çok tehdit altındaki türlerini korumak için benzersiz bir ‘dinleme’ teknolojisi geliştirdi.

Huawei İyi Teknoloji Aşar Engelleri kampanyası gototechno