HUAWEI ve Shenzhen iş ortaklığı imzalandı

Kanal ortaklarıyla karşılıklı güven ve birlikte büyüme ve kazanç sağlayarak iş birliği kurmayı ve güzel bir gelecek inşa etmeyi hedefleyen HUAWEI, Türkiye’deki önemli kanal ortakları ile stratejik iş birliği anlaşması imzaladı. HUAWEI Global Enterprise Shenzhen iş ortaklığı gototechno

HUAWEI’nin Türkiye’deki iş ortaklarından Netcom, Asay ve Infoturk, HUAWEI ile MoU stratejik iş birliği imzaladı. Her iki MoU tarafı da çözüm, pazar geliştirme ve ekosistem inşaası konusunda stratejik iş birliği kuracak. HUAWEI Türkiye iş ortakları aynı zamanda HUAWEI’in Çin’deki merkezlerini ziyaret ederek bilgi aldı.

Üç bölümde gerçekleştirilen ziyarette öncelikle kanal ortakları Songshan Gölü’ndeki veri merkezi, üretim hattı ve yeni ofis alanını ziyaret ettiler. Daha sonra sahadaki uzmanlarla iletişim kurmak için HUAWEI HQ (Genel Merkez) kampüsü ve BİT çözümleri sergi salonunu ziyaret etmeye davet edildiler. Son olarak Türkiye kanal ortakları ve HUAWEI Global Enterprise yöneticileri, HUAWEI’in kurumsal iş stratejileri, kanal politikaları ve Türkiye’nin kurumsal iş durumu ile ilgili bilgi alışverişinde bulundukları sempozyuma katıldılar.

HUAWEI Global Enterprise Shenzhen iş ortaklığı gototechno