Huawei FreeBuds3 Serisi Fiyat Listesi! Huawei FreeBuds3 Kablosuz Kulaklık Kaç Para?

Huawei FreeBuds3 Fiyat Listesi.
Huawei FreeBuds3 Fiyat Listesi.

Huawei FreeBuds3 Fiyat Listesi, Huawei FreeBuds3 Fiyatları, Huawei FreeBuds3 kaç para, Huawei FreeBuds3 Özellikleri neler?

Huawei FreeBuds3 Serisi Fiyat Listesi! Huawei FreeBuds3 Kablosuz Kulaklık Kaç Para? Huawei FreeBuds3 Fiyat Listesi. Huawei FreeBuds3 Fiyatları. Huawei FreeBuds 3 Serisi kulaklıkların fiyatları.

Instagram Hesabımız

Bütün Android cihazlar arasında anında bağlantı sağlayan gelişmiş sistemi, FreeBuds 3 Serisi tam kablosuz kulaklığın şarj kutusunun kapağı açıldığı anda çalışıyor. Telefon ekranındaki bildirim ile anında bağlantı kurulan kablosuz kulaklıkların o sırada ne çaldığı ve ne kadar şarjının kaldığı da bildirim ekranında görülebiliyor. Android kullanıcıları, AI Life uygulamasını yükleyerek FreeBuds 3 Serisi kulaklıkların tüm işlevlerine ulaşabildikleri gibi, aktif gürültü engelleme özelliğinin ince ayarlarını da yapabiliyorlar.

Kullanıcının her hareketine uyum sağlaması için tasarlanan Huawei FreeBuds 3 Serisi kulaklıkların yüzeyleri dokunmatik sensörler ile donatıldı. Kulaklık yüzeyine çift dokunarak müzik veya arama fonksiyonlarını başlatabilirken, uzun dokunarak aktif gürültü engelleme özelliğini devreye alabilirsiniz. Ayrıca kulaklık kulaktan çıkartıldığında müzik otomatik olarak duruyor ve geri takıldığında kaldığı yerden devam ediyor.

realme 125W UltraDART özelliği ile 4000mAh pili ilk 3 dakikada yüzde 33 şarj edecek!

Huawei FreeBuds 3 Serisi kulaklıkların fiyatları nasıl?

HUAWEI FreeBuds 3’teki yüksek hassasiyetli 14mm dinamik sürücü, her kulaklığın gövdesine zekice yerleştirilen karmaşık bir bas tüpü ile birlikte, her notanın orijinal parlaklığına getirilmesine izin verecek şekilde dikkatlice ayarlandı. Dünyanın ilk açık kullanım tasarımlı aktif gürültü engelleme sistemine sahip FreeBuds 3 tam kablosuz kulaklıklar, siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri ile 999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla Huawei Online Mağaza üzerinden kullanıcılara sunuluyor.

Huawei FreeBuds 3i’nin 10 mm çapındaki dinamik sürücüleri ile güçlü bas seslerini verebiliyor. Çok hassas polimer kompozit diyaframlar, zengin ve deneli ses vermeleri için özel olarak kalibre edildiler. Stil ve ergonomik göz önünde bulundurularak tasarlanan Huawei FreeBuds 3i’nin her kulağa uygunluğunu sağlayan 4 farklı boyutta silikon ucu da bulunuyor. Huawei FreeBuds 3i, kapalımı tasarımı sayesinde 32dB’e kadar olan arka plan gürültülerini engelleyebiliyor. Huawei FreeBuds 3i, karbon siyahı ve seramik beyazı renk seçenekleri ile 699 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla satılıyor.

Huawei FreeBuds3 Fiyat Listesi.

Huawei FreeBuds3 Fiyat Listesi