Huawei FreeBuds 3i seramik beyazı rengiyle Türkiye’de kaç paraya satılıyor? Özellikleri neler?

HUAWEI FreeBuds 3i Fiyatı

HUAWEI FreeBuds 3i Fiyatı, HUAWEI FreeBuds 3i Kaç Para, HUAWEI FreeBuds 3i Yorumları, HUAWEI FreeBuds 3i Özellikleri.

Huawei FreeBuds 3i seramik beyazı rengiyle Türkiye’de kaç paraya satılıyor? Özellikleri neler? HUAWEI FreeBuds 3i Fiyatı. HUAWEI FreeBuds 3i Kaç Para.

Instagram Hesabımız

Kulaklık kullanmak, çoğu kişinin günlük vazgeçilmezleri arasında. Gerçek kablosuz kulaklıklar, sürüş, egzersiz, spor, ev işi gibi her türlü şeyi yapmak için ellerimizi serbest bırakmamıza izin verdiği ve kullanıcılara birçok açıdan büyük kolaylık sağladığı için oldukça popüler. En iyi ses ve en iyi sessizlik HUAWEI FreeBuds 3i’de buluştu.

Huawei kısa bir süre önce HUAWEI FreeBuds 3 Gerçek Kablosuz Stereo kulaklık serisinin yeni bir üyesini tanıttı. Yeni bir işlevsellik düzeyi sunan FreeBuds 3i kulaklıklar, olağanüstü gürültü engelleme sunuyorlar. Müzik dinlerken HUAWEI FreeBuds 3i, 10 mm büyük dinamik sürücü ile optimum ses kalitesi sağlıyor. 32db’ye kadar aktif gürültü engelleme ile birlikte kullanıcılar, bulundukları ortam ne kadar gürültülü olursa olsun, (metro, otobüs, tren istasyonu veya havaalanı gibi), sürükleyici bir müzik deneyiminin keyfini çıkarabilirler.

HUAWEI FreeBuds 3i ile kullanıcılar, yoga / pilates gibi eğitici videoları seyrederken ortamdan gelen gürültüden rahatsız olmadan egzersizlerini yapabilirler. HUAWEI AI Life uygulaması üzerinden kişiye özel ayarlanabilir aktif gürültü engelleme fonksiyonu da rakiplerinden ayrışan bir özellik olarak ön plana çıkıyor. Böylece istemediğiniz frekanslardaki sesleri engelleyip, istediklerinizi duymaya devam edebilirsiniz. AI Life uygulaması FreeBuds 3i’nin yazılım güncellemelerini de otomatik gerçekleştiriyor.

Gençler için mobil oyunlar önemli bir eğlence yöntemi. PUBG gibi oyunları oynarken düşmanın nerede olduğunu bilmek için ayak sesi gibi ses efektlerini dikkatlice takip etmek gerekir. HUAWEI FreeBuds 3i ile kullanıcılar, sadece gerçekçi ses efektlerinin tadını çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda düşmanlarını takip etmelerine yardımcı olabilecek geri bildirimi de kaçırmazlar.

HUAWEI FreeBuds 3i Fiyatı.

Huawei FreeBuds 3i, seramik beyazı rengi ve 799TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile Huawei Online Mağaza’da kullanıcılarını bekliyor.

DJI Tello Drone BİM’e özel kampanyayla avantajlı fiyatla satılacak! DJI Tello Drone BİM’de Kaç Para?