Huawei EMUI 11 hangi telefonlara gelecek? EMUI 11 hangi Huawei modellerine yüklenebilecek?

Huawei EMUI 11 gelecek telefonlar.
Huawei EMUI 11 gelecek telefonlar.

Huawei EMUI 11 hangi telefonlara gelecek? EMUI 11 hangi Huawei modellerine yüklenebilecek? Huawei EMUI 11 gelecek telefonlar, Huawei EMUI 11 yüklenecek telefonlar, Huawei EMUI 11 özellikleri neler, Huawei EMUI 11 ne zaman gelecek?

Instagram Hesabımız

EMUI 11 Beta Programına dahil telefonlar hangileri?
HUAWEI ayrıca EMUI 11 Beta programını da duyurdu. Beta programına uygun cihazlar arasında HUAWEI P40, HUAWEI P40 Pro, HUAWEI P40 Pro +, HUAWEI Mate 30, HUAWEI Mate 30 5G, HUAWEI Mate 30 Pro, HUAWEI Mate 30 Pro 5G, PORSCHE DESIGN HUAWEI Mate 30 RS, HUAWEI MatePad Pro ve HUAWEI MatePad Pro 5G bulunuyor. Beta uygunluğu daha sonraki bir tarihte HUAWEI nova 7 ve bazı ek modelleri daha kapsayacak.

Acer’ın Modern ve Zarif Ultra İnce Dizüstü Bilgisayarı Swift 5 Fiyatı açıklandı! Acer Swift 5 kaç paraya satılıyor?

EMUI, HUAWEI cihaz kullanıcılarını korumak için her zaman kapsamlı güvenlik çözümleri sunuyor. Sistem düzeyinde EMUI’nin TEE OS çekirdeği, dünyadaki en yüksek ticari işletim sistemi mikro çekirdek güvenlik seviyesi olan CC EAL5 + düzeyini elde etti. HUAWEI, GDPR ve GAPP dahil olmak üzere kullanıcı gizliliğiyle ilgili yerel ve uluslararası düzenlemelere sıkı sıkıya uyuyor. Şirket, ISO27701 ve ePrivacyseal ’ın dahil olduğu birçok güvenlik sertifikaları aldı. Bunları, Avrupa’daki en etkili gizlilik koruma sertifikaları arasında sayabiliriz. Tüm bu sertifikalar, HUAWEI’nin tasarım, Ar-Ge ve tüm ürün yaşam döngüsü boyunca küresel standartlara olan bağlılığının ve kullanıcı gizliliğinin korunmasının bir kanıtı olarak sunuluyor.

EMUI 11 ayrıca yeni gizlilik özellikleriyle birlikte gelir. Fotoğraflar aktarılırken kullanıcılar dosyayı konum, zaman ve cihaz ayrıntıları gibi tüm hassas kişisel verilerden kolayca temizleyebilir. Şifreli notlar, içeriği bir PIN veya biyometrik kilitle güvence altına alarak kişisel notları da korur.

Facebook giriş bilgilerini çaldığı için Google Play’den kaldırılan uygulamalar hangileri?

GoToTechno Dergisi Eylül 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 20. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 20. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi bundan sonra Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına başladı. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek çok yakında 20 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak.

GoToTechno Dergisi Eylül 2020 sayısı ayrıca Dijital basın dergilikte. 

Huawei EMUI 11 gelecek telefonlar.