Hizmet portföyleri listesine Huawei Bulut Kurumsal Zeka’da katıldı

HUAWEI CONNECT 2018 etkinliğinde, akıllı şehirler için HUAWEI Bulut EI İkizler çözümü tanıtıldı. HUAWEI Bulut İş Grubu EI Ürün Departmanı Genel Müdürü Jia Yongli, HUAWEI Bulut Kurumsal Zeka hizmetlerinin gelişmiş versiyonunu duyurdu ve hizmetlerin en yeni HUAWEI yapay zeka çiplerine güç katacağını belirtti.Huawei Connect 2018 etkinliğinde Huawei Bulut Kurumsal Zeka tanıtıldı.

Üç önemli bulguya sahibiz: Yapay zeka, Bilgi İletişim Teknolojileri’nin destek sistemlerinden üretim sistemlerine evrilmesine yardımcı oluyor. Bilgi işlem gücü, yapay zeka uygulamalarının karşısındaki en büyük engel.”

HUAWEI Bulut EI endüstriye modernlik kazandırıyor
Yapay zeka ile sanayi anlayışını nasıl birleştireceğinden bahseden Jia, “HUAWEI Bulut EI, tekrar eden ve yüksek hacimli çalışmalar, uzman deneyimi gerektiren görevler ve çok alanlı iş birliğine ihtiyaç duyan çalışmalar dahil olmak üzere üç senaryoda birden endüstri modernizasyonunu geliştiriyor.

Yinelenen veya yüksek hacimli işlerde, HUAWEI Bulut EI hizmetleri, kurumsal uygulamalarda sıkça kullanılan veri kümelerini tanımlamaya yardımcı oluyor. Örneğin iki HUAWEI Bulut EI servisi TukuChina’nın yüzde 99’dan fazla bir doğruluk oranıyla her gün yüz binlerce telifli görseli ve on milyonlarca görüntüyü İnternet’ten otomatik olarak almasına ve çapraz kontrol etmesine yardımcı oluyor.

Yapay zeka, uzman deneyimi veya endüstri anlayışı ile entegre olduktan sonra uzmanlara yardımcı olabilir. Örneğin, HUAWEI Bulut EI görsel ekibi, tıbbi teşhis testi sağlayan bir şirket olan KingMed Diagnostics ile yakın bir şekilde çalışıyor. HUAWEI Bulut EI yetenekleri hızla gelişiyor.

HUAWEI Bulut’un tüm senaryolardaki tam yığın özelliklerini güçlendirmek için HUAWEI, Ascend 310 ve 910 AI çiplerini piyasaya sundu.

Huawei Connect 2018 etkinliğinde Huawei Bulut Kurumsal Zeka tanıtıldı