Gelişmiş yaşam ve sağlık asistanı HUAWEI Band 4 Pro Özellikleri Neler? Kaç Paraya Satılıyor?

HUAWEI Band 4 Pro Fiyatı

HUAWEI Band 4 Pro Fiyatı, HUAWEI Band 4 Pro Fiyatları, HUAWEI Band 4 Pro kaç para, HUAWEI Band 4 Pro Özellikleri neler?

Gelişmiş yaşam ve sağlık asistanı HUAWEI Band 4 Pro Özellikleri Neler? Kaç Paraya Satılıyor? HUAWEI Band 4 Pro Fiyatı. HUAWEI Band 4 Pro Fiyatları.

Instagram Hesabımız

Geliştirilmiş konforu, uzatılmış pil ömrü, yüksetilmiş sağlık takibi, kolay ve rahat bir kullanıcı deneyimi sunan HUAWEI Band 4 Pro, tüm tüketiciler için iyi bir seçim. İç mekan koşusundan küreğe kadar 11 farklı ana spor dalını destekleyen Band 4 Pro, entegre GPS modülüne sahip. Bu sayede kullanıcının spor bilgilerini bir akıllı telefona bağlanmaya ihtiyaç duymadan da kaydedebiliyor. 0,95 inçlik AMOLED ekran her koşulda rahatça okunabilirken, sadece 25 gram ağırlıkta olan HUAWEI Band 4 Pro, yapılan spor çeşidine ve süresine bağlı olarak, kullanıcılarına 5 ile 12 gün arasında pil süresi sunuyor.

HUAWEI Band 4 Pro Sağlık asistanı nedir?

Geliştirilen nabız takip özelliği ile buna bağlı tüm ölçüm işlevleri de iyileştirildi (Nabız takibi, uyku izleme, SpO2 ölçme). Ayrıca akıllı alarm ile kullanıcısının uzun hareketsizlik sürelerini belirleyerek bu durumlarda uyarıyor. Böylece kullanıcılar, kendi belirledikleri veya yapay zekanın otomatik olarak belirlediği sağlık kriterlerinin dışına çıktıklarında uyarılıyor. TruSeen 3.5 ile desteklenen HUAWEI Band 4 Pro, iyi bir egzersiz ve antrenman için kalp atış hızı bölgesini ve egzersiz sınıfını egzersiz sırasında hemen ayarlıyor. Kalp atış hızı izleme, dış mekan / iç mekan koşusu, dış mekan / iç mekan bisiklet, serbest antrenman modlarını destekliyor.

Her açıdan yenilenen HUAWEI Band 4 Pro, çok yönlü bir sağlık izleme sistemi sunuyor. Band 4 Pro’nun tüm gelişmiş özelliklerinden faydalanmak için kullanıcılar, her Android cihaza kurulabilen online uygulama mağazası AppGallery’den HUAWEI Health uygulamasını indirebilirler.

HUAWEI Band 4 Pro kaç para?

Zencefil Kırmızısı, Pembe Altın ve Grafit Siyahı renk seçenekleri bulunan HUAWEI Band 4 Pro, 499 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla HUAWEI Online Mağaza’da satışa sunuluyor.

OPPO Yeni Nesil Hibrit Zoom Teknolojisini Açıkladı! Uzakları yakınlaştıran hibrit zoom teknolojisi nedir?