HUAWEI Band 4 31 Temmuz 2020 tarihine kadar indirimli olarak 229 TL’ye satılıyor!

HUAWEI Band 4 Fiyatı
HUAWEI Band 4 Fiyatı

HUAWEI Band 4 Özellikleri, HUAWEI Band 4 Fiyatı, HUAWEI Band 4 Kaç Para, HUAWEI Band 4 Yorumları, HUAWEI Band 4 Oksijen seviyesi ölçüyor.

HUAWEI Band 4 31 Temmuz 2020 tarihine kadar indirimli olarak 229 TL’ye satılacak! HUAWEI Band 4 Özellikleri. HUAWEI Band 4 Fiyatı. HUAWEI Band 4 Kaç Para?

Instagram Hesabımız

Artık, kan oksijen satürasyon seviyelerini (SpO2) izlemeyi de destekleyen HUAWEI Band 4 ile kullanıcılar, bir dakika içinde SpO2 seviyelerini kolayca test edebiliyor ve vücut durumlarını istedikleri zaman değerlendirebiliyorlar. Böylece hem spor yaparken hem de günlük hayatlarında solunum sistemlerinde oluşabilecek en küçük sorundan bile sağlıklarını tehdit etmeden haberdar olabiliyorlar.

HUAWEI TruSeen 3.5, bilekliğin nabız takibinde son derece iyi performans göstermesini sağlıyor. Bu teknoloji Huawei’nin 4 yıllık teknoloji birikiminin ardından bağımsız olarak geliştirildi. TruSeen 3.5 ile desteklenen HUAWEI Band 4, kullanıcının egzersiz durumunu otomatik olarak tanımlıyor. Egzersiz sırasında gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme moduna geçiyor. Kalp atış hızı izleme, dış mekan / iç mekan koşusu, dış mekan / iç mekan yürüyüşü, dış mekan / iç mekan bisiklet, eliptik, kürek ve serbest antrenman modlarını destekliyor. HUAWEI Band 4, iyi bir egzersiz ve antrenman için kalp atış hızı bölgesini ve egzersiz sınıfını gerçek zamanlı ve kullanıcıya özel olarak egzersiz sırasında hemen ayarlıyor.

Huawei FreeBuds 3i seramik beyazı rengiyle Türkiye’de kaç paraya satılıyor? Özellikleri neler?

0,96 inç renkli dokunmatik ekran, dolgun renkleri, güçlü kontrastı ile iyi bir görüntü sunarak HUAWEI Band 4’e net bir görüntü sağlıyor. Tam mesaj ekranı ve renkli simgeler, ekranın 35 karakter görüntülemesini sağlıyor; böylece hiçbir önemli mesaj kaçırılmıyor. Yenilikçi HUAWEI Watch Face Store, tercih edilen görsellik için farklı stiller ve temalarda çeşitli kadranlar sunuyor.
Yükseltilmiş kare modül tasarımını benimseyen ve bilekteki baskıyı etkili bir şekilde önleyen HUAWEI Band 4, rahat bir kullanım deneyim sunuyor.

HUAWEI Band 4, HUAWEI Online Mağaza’nın Yaz Kampanyası dahilinde 31 Temmuz 2020 tarihine kadar indirimli son tüketici fiyatı 229 TL olarak tüketici ile buluşuyor.

HUAWEI Band 4 Fiyatı.