WiFi 6 ne gibi yenilikler sunuyor? HONOR Router 3 internet ağlarını nasıl güçlendiriyor?

HONOR Router 3 nedir?
HONOR Router 3 nedir?

WiFi 6 ne gibi yenilikler sunuyor? HONOR Router 3 internet ağlarını nasıl güçlendiriyor? HONOR Router 3 nedir?

Instagram Hesabımız

Birçoğumuz evde veya ofiste, internet servis sağlayıcımızın bize sağladığı modemin kablosuz ağını kullanıyoruz. Ancak bu modemlerin birçoğu 2014’te sunulan WiFi 5 ve hatta 2009’da sunulan WiFi 4 standardına sahip. Bu yüzden sağladıkları kablosuz bağlantı hızı günümüz teknolojisinin gerisinde. İlk olarak 2019’da tanıtılan ve bugünlerde yaygınlaşmaya başlayan WiFi 6 teknolojisine sahip HONOR Router 3 ile kablosuz ağ hızları WiFi 5 ile karşılaştırıldığında yüzde 40’a kadar daha yüksek bant genişliğine varabiliyor. Artık birçoğumuzun evinde standart olarak kullandığı 5GHz bandı dışında WiFi 6 teknolojisi, daha yüksek kapsama alanı sunan 2.4 GHz bandından da yüksek hız sunuyor ve eski teknolojiye sahip ürünler için de büyük bir avantaj sağlıyor.

HONOR Router 3’ün sunduğu WiFi 6 standardının bir diğer önemli avantajı ise WiFi 6 destekli dizüstü bilgisayar, akıllı telefon ve diğer cihazlar için sunduğu yüksek pil ömrü. HONOR Router 3, uyumlu bağlı cihazlarla iletişim kurarken, veriyi alması gereken zamanı da bu cihazlara bildirerek, WiFi özelliğinin uyku moduna geçmesini sağlayabiliyor. Kablosuz veri alma ihtiyacı duymayan WiFi 6 cihazlar bu sayede güç tüketimini düşürerek pilden tasarruf edebiliyor.

Volkswagen Coupe SUV Taigo’nun tanıtımları başladı!

GoToTechno Dergisi’nin Nisan 2021 sayısı çıktı. 1992 yılından beri gazeteci ve yönetici olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Nisan 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 27. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 27. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Nisan 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

HONOR Router 3 nedir?