HONOR Anneler Günü’nde ÖTV’yi yok sayıp indirime gidiyor

Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin yaratıcısı HONOR, bu Anneler Günü’nde ÖTV artışını tüketicilere yansıtmayıp indirime gidiyor. HONOR, Vatan Bilgisayar ile gerçekleştirdiği ve 300 TL’ye varan indirimler sağlayan Anneler Günü’nü kampanyası ile tükecilerin yanında olduğunu gösteriyor. Kampanya dahilinde Honor 8X ve Honor 10 Lite ürünleri 300 TL’ye varan indirimlerle Vatan Bilgisayar’da. HONOR Anneler Günü ÖTV indirimi Vatan Bilgisayar

Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin yaratıcısı HONOR, Türkiye pazarında yeni bir hamle ile tüketicilerin karşısına çıkıyor.

Tüketicilerine fiyat/performans şampiyonu ürünler sunmayı ilke edinen HONOR, Anneler Günü’ne özel olarak Vatan Bilgisayar ile bir kampanya düzenliyor.

HONOR tarafından düzenlenen Anneler Günü kampanyasında:
• Honor 8X 64 GB sürümü 2.399 TL yerine 2.099 TL
• Honor 8X 128 GB sürümü 2.599 TL yerine 2.299 TL
• Honor 10 Lite 64 GB sürümü ise 1.999 TL yerine 1.949 TL’ye alınabilecek

Kampanya dahilinde belirtilen cep telefonlarını Vatan Bilgisayar’dan satın alacak tüketiciler, ekstra 1 yıl garanti sunan ‘Keyifli Garanti’ paketini 49 TL karşılığında alabilecekler.

HONOR, her zaman olduğu gibi ÖTV artışı sonrasında da tüketicinin yanında
Konu ile ilgili açıklama HONOR Türkiye CEO’su Kevin Kong tarafından yapıldı: ‘Her zaman tüketicinin yanında olduk ve bundan sonra da öyle olmaya devam edeceğiz. Türkiye’de bize güvenen ve fiyat / performans şampiyonu cihazlarımızı deneyimlemek isteyenler için ÖTV artışını telefon fiyatlarımıza yansıtmadık ve özel bir kampanyaya imza attık. Anneler Günü kampanyamızın Keyifli Garanti fırsatıyla ve 300 TL’ye varan indirimiyle sunduğumuz bu fırsat ile tüketicilerimizle özel bir bağ kurmak istiyoruz.

HONOR Anneler Günü ÖTV indirimi Vatan Bilgisayar