HONOR akıllı yaşam stratejisini kapsamlı bir ürün portföyü sunarak genişletti

Akıllı yaşam stratejisini kapsamlı bir ürün portföyü sunarak genişleten HONOR, MagicBook Pro, HONOR ViewPad 6, HONOR Router 3 ve HONOR Vision X1 serisinin yanı sıra yeni akıllı ev cihazlarından oluşan HONOR Choice ürünlerini duyurdu. HONOR akıllı yaşam stratejisi MagicBook Pro HONOR ViewPad 6

HONOR MagicBook Pro ve ViewPad 6 ile yaratıcılığınızı açığa çıkarın

HONOR’un duyurduğu yeni ürünlerin başında, 16.1 inç’lik dizüstü bilgisayarı HONOR MagicBook Pro geliyor. %90 ekran-gövde oranına ulaşmak için 4.9mm’lik ince çerçeveye sahip olan HONOR MagicBook Pro, kullanıcılara daha iyi bir ekran deneyimi sunuyor.

Kullanıcılarının her zaman bağlantıda olmasını kolaylaştıran yeni tablet HONOR ViewPad 6, Kirin 985 5G SoC barındırıyor ve Wi-Fi 6+ teknolojisini destekliyor. Tablet, ekran-gövde oranı ve ilgi çeken tasarımıyla kullanıcıların yaratıcılıklarını açığa çıkarmalarına yardımcı oluyor.

Bağlantınızı HONOR Router 3 ve yeni HONOR Vision ile güçlendirin

Kullanıcıların çok daha yüksek kablosuz hızlara ulaşmasını sağlayan Wi-Fi 6 destekli HONOR Router 3, Wi-Fi 6+ yonga seti ve Gigahome çift çekirdekli 1.2GHz işlemci sayesinde, daha düşük güç tüketirken, daha yüksek hızlara ulaşabiliyor. Birer 2.4GHz ve 5GHz bandıyla toplamda 3000 Mbps’ye kadar kablosuz bağlantı hızı sunabilen HONOR Router 3, çok daha fazla cihazın kararlı ve düşük gecikmeli bağlantı için OFDMA teknolojisini barındırıyor.

Akıllı ev deneyimini HONOR Choice serisi ile zenginleştirin

HONOR akıllı yaşam ekosisteminin bir parçası olan HONOR Choice serisi; akıllı ev, spor, eğlence, teknoloji ve seyahat alanlarında tanınmış markaların ürettiği, sınıfının en iyisi akıllı ürünleri barındırıyor. HUAWEI HiLink gibi yenilikçi teknolojiler bağlantıda kalabilen HONOR Choice serisi ürünleri, tamamen bütünleşmiş bir akıllı deneyim sunuyor.

Serinin bir diğer ürünü olan Akıllı Süpürge ise, güçlü vakum ve mop teknolojine sahip, hafif bir temizleme aracı. 350W’lık 100000 RPM gücündeki motorla güçlü bir çekim kuvveti oluşturan süpürge, 65 dakikaya kadar süren pil süresine sahip. Bununla birlikte farklı yüzeylerdeki bakterileri de yok etmek için morötesi sterilizasyon temizleme sistemi barındırıyor.

HONOR akıllı yaşam stratejisi MagicBook Pro HONOR ViewPad 6