HONOR 8C 1.799 TL fiyatı ve 12 ay taksitle Vatan Bilgisayarda!

Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin yaratıcısı HONOR, en yeni cep telefonu modellerinden biri olan HONOR 8C’yi Vatan Bilgisayar’da 30 Mayıs itibariyle satışa sunuyor. HONOR 8C, kampanya kapsamında 1.799 TL fiyat etiketiyle 12 ay taksitle satın alınabilecek. HONOR 8C akıllı telefonu Vatan Bilgisayar gototechno

Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin yaratıcısı HONOR, yeni nesil ürünlerini farklı kanallar ile tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Firmanın en yeni telefon modellerinden biri olan HONOR 8C, Türk Telekom’un ardından Vatan Bilgisayar’da dasatışa sunuyor.

2019 yılını cep telefonu pazarında 4. olarak bitirmeyi hedefleyen marka, her zaman olduğu gibi teknoloji tutkunlarının yanında olmaya devam ediyor. Yeni kampanyası ile HONOR 8C modelini Vatan Bilgisayar mağazalarında 12 ay taksitle satışa sunan HONOR, sözünün arkasında durduğunu da kanıtlıyor.

Gelişmiş Donanım Özellikleri
HONOR 8C, 6.26 inç 19:9 oranına sahip FullView ekranı, kedi gözü tasarımı, göz yormayan ve TÜV Rheinland onaylı Göz Rahatlığı teknolojisi, 4000 mAh yüksek güçlü pili, 13+2 MP çift arka kamerası ve LED flaş destekli 8 MP özçekim kamerası ile dikkat çeken bir ürün. Yüz ile kilit açma fonksiyonuna ek olarak parmak izi okuyucusu da bulunan Honor 8C, kullanıcıların güvenlik ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor. Yeni nesil akıllı telefon Mavi ve Siyah renk seçenekleriyle tüketicilerin beğenilerine sunuluyor.

HONOR 8C akıllı telefonu Vatan Bilgisayar gototechno