Honda Civic Sedan modeline yine zam gelmedi! Eylül fiyat listeleri de açıklanıyor Civic aynı kalıyor!

Honda Civic Sedan modeline yine zam gelmedi! Eylül fiyat listeleri de açıklanıyor Civic aynı kalıyor! Honda Civic Fiyat Listesi Eylül 2023.

Fiat, Peugeot, Opel, Citroen online satışa geçiyor! 

Honda Civic Sedan modelinin Eylül 2023 fiyat listesine Honda Türkiye internet sitesinden baktım. Honda Türkiye tarafından yapılan açıklamada “Listede yer alan fiyatlar standart donanımlı araçlara aittir. Standart donanım dışında kalan ekipmanlar ve aksesuarlar ayrıca fiyatlandırılır” açıklaması yapılıyor. Bunun yanında, “Listede yer alan fiyatlar 17.08.2023 tarihinden itibaren, yeniden güncellenene kadar geçerlidir” açıklamasına da yer veriliyor. En son 12 Temmuz tarihinde Honda Civic Sedan fiyatlarına baktığım zaman geçerli olan fiyatların bugün de geçerli olduğunu görüyorum. Yazının devamından telefonunuza, bilgisayarınıza fotoğraf olarak indirebilirsiniz.

HONDA CIVIC SEDAN EYLÜL 2023
SEÇENEKDONANIMFİYATLAR
1.5L VTEC Turbo ECOElegance1.573.000 TL
1.5L VTEC Turbo ECOExecutive+1.704.000 TL
1.5L VTEC Turbo BenzinElegance1.573.000 TL
1.5L VTEC Turbo BenzinExecutive+1.704.000 TL

Fiat Egea Cross modeline uzun bir zamandan sonra ilk kez zam gelmedi! İşte Eylül 2023 liste fiyatları!

Araba Habercisi Eylül 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Eylül 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi aşağıdaki bağlantılardan görebileceğiniz gibi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Honda Civic Fiyat Listesi Eylül 2023.

Honda Civic Fiyat Listesi Eylül 2023

Honda Civic Fiyat Listesi Eylül 2023.