Hitachi, Virtual Storage Platform 5000’i 4 Mart’ta İstanbul’da tanıttı

Hitachi VSP 5000, performanstan ödün vermeden yüzde 100 veri erişilebilirliği ve kullanılabilirliği sunuyor.
Veri yönetimi ve depolama alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Hitachi, kuruluşların dijital dönüşüm yolculuklarında rekabet avantajı ve daha iyi iş sonuçları elde etmeleri için tasarlanan dünyanın en hızlı ve güçlü veri yönetim platformu Hitachi Virtual Storage Platform 5000’i 4 Mart’ta İstanbul’da düzenlediği ve basın mensupları ile Türkiye’nin dört bir yanından gelen iş ortaklarının büyük ilgi gösterdiği bir etkinlikle tanıttı. Hitachi Virtual Storage Platform 5000 İstanbul gototechno

Etkinlikte konuşan ve VSP 5000 ile veri yönetimi kurallarını baştan yazdıklarının altını çizen Hitachi Vantara Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez, “Kurumsal veri yönetimi ve depolama alanında akla ilk gelen isim olarak bugün dünyanın en hızlı ve güçlü platformu VSP 5000’in gücünü müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yakından gösterme fırsatı elde ettik. Satış yapmaktan öte en büyük amacımız en iyi müşteri deneyimi ve memnuniyetini sağlamak. Bunun hem biz hem de iş ortağı ekosistemimizle kuruluşların alabileceği en iyi destek hizmetlerini sunuyoruz. Bu sayede gerçek toplam sahip olma maliyetlerini en aza indirebilmelerine olanak tanıyoruz” dedi.

Toplam sahip olma maliyetini yüzde 40’a kadar azaltıyor
Etkinlikte Sönmez’den sonra söz alan EMEA Bölgesinden Sorumlu Altyapı Müdürü Henry Schmidt, kuruluşların rekabette öne geçmek ve hayatta kalabilmek için teknolojiyle birlikte hızla gelişen ve her geçen gün katlanarak artan veri miktarıyla ortaya çıkan yeni kurallara altyapılarını uyarlamak zorunda olduklarını belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: “Artık rakiplere karşı avantaj elde etmek isteyen kuruluşların sahip oldukları veriler üzerinde çok kısa süreler içinde analiz yapabilmeleri ve akıllı öngörüler alarak işlerini bu yönde geliştirmeleri gerekiyor. Dünyanın en hızlı ve güçlü mimarisine sahip Hitachi VSP 5000 ile kuruluşların bu ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz.

Hitachi Virtual Storage Platform 5000 İstanbul gototechno