Hitachi’den dünyanın en hızlı NVMe flaş dizisi geliyor

Hitachi, Ltd.’nin (TSE: 6501) yüzde yüz iştiraki olan Hitachi Vantara, bugün NEXT 2019’da her ölçekte her iş yükü için hazır, ölçeklenebilen mimarisi ile yeni nesil güçlü bir depolama ve altyapı temelini duyurdu. Hitachi Vantara yapay zekâ NEXT 2019 Hitachi Sanal Depolama Platformu

Hitachi Vantara’nın Ürün ve Stratejiden Sorumlu Şef Yöneticisi Brad Surak, “Hitachi Sanal Depolama Platformu 5000 serisi, müşterilerimizin rekabette dijital avantaj kazanması ve daha iyi iş sonuçları elde etmesini sağlayacak” dedi ve ekledi: “Hitachi Vantara, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu modern, kurumsal altyapı yeniliklerinin temelini sunarken, geleceğin teknolojisiyle hazırlanmış yeni çözümlerle veri merkezinde yarının zorluklarını üstleniyor.”

Günümüzün modern büyük işletme altyapısının temeli
Hitachi VSP 5000 serisi, tüm dijital iş operasyonları için mevcut iş yüklerine hız ve ölçeklenebilme katmanın yanı sıra, çoklu bulut ve yapay zekâ odaklı ortamlardan doğan yeni, veri yoğun iş yükleri için temel veri depolama altyapısını sağlar. Hitachi VSP 5000 serisi, operasyonel verimliliği en üst düzeye çıkaran tüm iş yükünün birleştirilmesini mümkün kılar.

Yepyeni bir mimari

VSP 5000 serisi, SAS mimarisi, NVMe ve depolama tipi bellek (SCM) avantajlarından yararlanarak sınıfının en iyisi performansı ve dayanıklılığı sunmak için en iyi hâle getirilmiş, tamamen yenilenmiş, büyük işletme tipi flaş dizisidir. Yeni Hitachi Accelerator Fabric ile güçlendirilmiş dünyanın en hızlı NVMe flaş dizisi, kullanıcıların 21 milyon IOPS’ye kadar hızlandırılmış iş çıktıları ve içgörüler almasına yardımcı olur. Kaynak yoğun uygulama sahipleri de yanıt sürelerini 70 mikro saniyeye kadar düşüren önemli bir gelişme elde edebilirler.

VSP 5000 serisi günümüzün hep ağa bağlı olan dijital işleri için amaca yönelik üretilmiştir. Kendini koruyan IO mimarisi ve dörtlü yedekli yapısı sektör lideri düzeyinde %99,999999 oranında kullanılabilirlik sunar.

Veri merkezi operasyonlarını dönüştürün
VSP 5000, geniş bir iş yükü yelpazesinde ve uçtan çekirdeğe çoklu bulut yayılma modellerinde
talepkâr hizmet seviyesi gereksinimlerini karşılamak için veri merkezlerini modernleştirmek isteyen kuruluşlar için önemli bir gelişmedir.

Müşteriler, mevcut depolama altyapılarına anında yeni değer katmak için VSP 5000 modeliyle var olan sistemlerini sanallaştırabilir, TCO’yu %20 düşürebilirler. Sanallaştırma, VSP 5000 serisinde mevcut tüm veri hizmetlerini eski sistemlere taşır.

Herkese açık buluta taşınan veriler, meta verilerle zenginleştirilerek dizine eklenebilir ve aranabilir hâle getirilir.

Her iş yükünü en iyi hâle getirecek esneklik
VSP 5000 serisi, müşterilerin kestirilebilir hizmet seviyeleri sunarken, aynı zamanda küçük ölçekten ihtiyaç olursa devasa ölçeğe büyüyebilmeleri için tasarlandı.

Hitachi VSP 5000 Serisi, Hitachi Ops Center ve SVOS’un sunduğu ek faydalar:
• Giriş seviyesinde fiyatlandırılan Hitachi VSP 5100, tam depolama yönetimi, güçlü sistem analizi ve yerel kopya veri yönetimi sağlayan katma değerli yazılımlar yüklü gelir.
• Yeni VSP 5000 serisi dahil tüm VSP modelleri için%100 veri kullanılabilirliği garantisi.
• Kullanımı kolay Hitachi Ops Center yönetici şablonları, yönetimi basitleştirir ve BT iş akışını düzenler.

Hitachi Vantara yapay zekâ NEXT 2019 Hitachi Sanal Depolama Platformu