realme 7 fiyatı 2899 TL’ye düştü! Hepsiburada fiyat performans telefonu için kampanya yaptı!

realme 7 hepsiburada fiyatı
realme 7 hepsiburada fiyatı

realme 7 Türkiye’de satışa sunulduğundan da ucuza satılıyor. hepsiburada üzerinden telefonun lansman fiyatından da ucuz bir etiket açıklandı. realme 7 hepsiburada fiyatı, hepsiburada realme 7 fiyatı realme 7 fiyatları, realme 7 kaç para, realme 7 özellikleri neler?

Instagram Hesabımız

realme, daha fazla gencin fotoğrafçılıktan keyif almasına yardımcı olmak için Sony 64MP Geniş Açılı Dört Kameralı kurulumu lansman dönemine özel 2.999 TL fiyat segmentine getirilmişti. 19 Aralık 2020’de Hepsiburada fiyatına baktığım zaman fiyatın 2899 TL’ye düştüğünü gördüm.

64MP ana kamera, 6944×9248 boyutlarında yüksek çözünürlüklü fotoğraflara olanak tanıyan Sony IMX882, f/1.8 diyafram ve sektör lideri 1/1.73 oranıyla dikkat çekiyor. Cihaz ayrıca Yıldız, Tripod, Portre, Panorama ve diğer modları destekliyor. Ayrıca Siberpunk, Flamingo ve Modern Altın dahil olmak üzere benzersiz gece manzarası fotoğrafları çekilebilmesini sağlayan en popüler gece filtrelerini de içeriyor.

8MP Ultra Geniş Açılı lensin 119° görüş açısı ve f/2.3 diyaframa sahip. Ayrıca, f/2.4 geniş diyafram açıklığına sahip 4 cm özel mikro lensi, yakın nesnelerin en kaliteli şekilde çekilmesine ve kullanıcıların mikro dünyanın cazibesine kapılmasına yardımcı oluyor. Siyah beyaz portre lensi, ana lensin yardımcısı olarak görev yapıyor ve yaratıcı portreler çekilmesine yardımcı oluyor.

Hibrit SUV Toyota CHR modelinde 100 bin TL indirim sürüyor mu? Yerli Üretim Toyota CHR kaç para?

30W Dart Şarj ve 5000mAh büyük pille daha hızlı şarj

realme 7, 5000mAh büyük pili ile uzun kullanım ömrü sunarak düşük pil kaygısını ortadan kaldırıyor. 30W Dart Şarj, telefonun 26 dakikada %50 şarj oranına ulaşmasını sağlıyor. realme 30W Dart Şarj, hem güvenlik hem de verimlilik için düşük voltaj ve yüksek akım çözümünü benimsiyor.

Doğanın ayna özelliğinden esinlenen realme 7 serisi, parlak ayna tasarımıyla dikkat çekiyor. Yeni bir görsel etki sağlayan cesur tasarımı çarpıcı ışık efektleriyle bir araya gelerek doğal bir güzellik oluşturuyor. Klasik CD dokularına sahip popüler AG işlemesi, telefonun daha kaliteli görünmesini sağlıyor.

90Hz ekranı ve güçlü işlemcisiyle oyunları daha akıcı oynayın

Oyunlar için özel olarak yüksek performans sunacak şekilde tasarlanan realme 7, Helio G95’i ilk kullanan akıllı telefon olurken Antutu’da 300.000 puana ulaştı. Delikli 6,5 inç FHD+ Ultra Akıcı ekrana sahip olan realme 7’nin ekran/gövde oranı ise %90,5. Tüm bu gelişmiş özellikler realme 7’yi benzerleri arasında oyun oynamak için en ideal seçenek haline getiriyor.

Telefon bilgi güvenliği için yan kenardaki düğme ile entegre parmak izi sensörünü kullanıyor.

Sony 64MP Geniş Açılı Dört Kameralı Kuruluma sahip ilk akıllı telefon olan realme 7, 5000 mAh büyük pili ve oyun oynarken telefonun şarj edilmesini sağlayan 30W Dart Şarj ile oyun oynamayı daha keyifli hale getiriyor. Mükemmel performansa sahip denilen 8 çekirdekli işlemcisi ve 90Hz Ultra Akıcı ekranı realme 7’yi yüksek performansa ihtiyaç duyan gençler için mükemmel bir seçenek haline getiriyor ve kullanıcılara üstün bir deneyim sunuyor.

hepsiburada realme 7 fiyatı.

Tatilsepeti’nden yılbaşı kampanyası: “4 gece kal 3 gece öde.”