Hepsiburada müşterileri siparişlerini artık Petrol Ofisi istasyonlarından 7/24 teslim alabilecek!

Hepsiburada Petrol Ofisi teslimatları
Hepsiburada Petrol Ofisi teslimatları

Hepsiburada Petrol Ofisi teslimatları, Petrol Ofisi Hepsiburada teslimatları, hepsiburada benzinciye sipariş dönemi, hepsiburada siparişleri benzincilerde.

Hepsiburada müşterileri, siparişlerini artık Petrol Ofisi istasyonlarından 7/24 teslim alabilecek. Hepsiburada Petrol Ofisi teslimatları. Petrol Ofisi Hepsiburada teslimatları.

Instagram Hesabımız

Hepsiburada, yenilikçi teslimat modeli “Hepsimat” ile uygulama alanını genişletiyor. Petrol Ofisi’nin istasyonları, Hepsiburada’nın müşterilerine hizmet sunduğu teslimat noktaları arasına katılıyor. Hepsiburada ve Petrol Ofisi iş birliğiyle birlikte, e-ticaret sektöründe akaryakıt istasyonları kullanılarak ürün teslimatı ilk kez yapılmaya başlanıyor.

İlk aşamada İstanbul’da Petrol Ofisi’nin Levent ve Üsküdar’daki istasyonlarında başlayacak. Uygulama kapsamında Hepsiburada müşterileri siparişlerini, kendilerine uygun gün ve saatte 7 gün 24 saat boyunca teslim alabilecek. Hepsiburada ile Petrol Ofisi arasındaki iş birliğinin, kısa süre içinde İstanbul’a, ardından Türkiye geneline yayılması planlanıyor.

Türk oyun sektörü 2,4 milyar dolar yatırım aldı! Türkiye’de Oyun girişimlerine destek artıyor!

Hepsimat ile sipariş nasıl teslim alınır?

Hepsiburada’dan alışveriş yapan müşteriler, teslimat bilgileri ekranında yer alan adres bölümünde “Teslimat Noktasına Gönder” seçeneğini tercih ettiklerinde karşılarına çıkan teslimat noktalarından birini seçebiliyor. Buna göre müşteriler kendileri için uygun olan teslimat lokasyonunu işaretleyip, “standart”, “yarın teslimat” ve “bugün teslimat” seçeneklerini değerlendirerek siparişlerini diledikleri saatte Hespimat teslimat noktalarından teslim alabiliyor.
Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını her zaman gözeten Hepsiburada, çalışan veya günün çoğunu evinin dışında geçiren müşterilerinin kargo teslimatlarını kolaylaştırmak için, “Hepsimat” adını verdiği bu hizmet için iş ortaklarının sayısını artırmak, 2020 yılı sonuna kadar da teslimat yapılacak lokasyonların sayısını 650’ye kadar çıkarmayı hedefliyor.

Vodafone FreeZone Kesenin Ağzını Açtı! Vodafone FreeZone gençler için geliştirdiği yenilikleri açıkladı!

GoToTechno Dergisi Eylül 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 20. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 20. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi bundan sonra Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına başladı. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek çok yakında 20 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak.

GoToTechno Dergisi Eylül 2020 sayısı ayrıca Dijital basın dergilikte. 

Hepsiburada Petrol Ofisi teslimatları.