Hepsiburada Beyaz Eşyalarını yenilemek isteyenlere müjdeli haber verdi

Türkiye’nin Hepsiburada’sı yeni yılda beyaz eşya almak veya eşyalarını yenilemek isteyenlere özel, ÖTV indirimine ek ekstra indirim kampanyasını başlattı. Platformda çamaşır makinesinden bulaşık makinesine, buzdolabından derin dondurucuya kadar tüm seçili ürünler, avantajlı fiyatlarıyla müşterilere sunuluyor. Hepsiburada ÖTV indirimine ek ekstra indirim kampanyası

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, beyaz eşya almak veya yenilemek isteyen müşterilerinin yüzünü güldürüyor. “Seçili Beyaz Eşyalarda ÖTV İndirimi” başlığı altında toplanan, her evin ihtiyacı beyaz eşyalar, ÖTV indirimine ek ekstra indirimlerle dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında; ankastre setler, bulaşık makineleri, çamaşır ve kurutma makineleri, buzdolabı ve derin dondurucular cazip fiyatlarıyla ev ekonomisini rahatlatıyor. Kampanya 31 Aralık Pazartesi günü saat 23:59’a kadar devam edecek.

Yeni yılda yeni beyaz eşyalar
Hepsiburada yeni yılda mutfağını ve beyaz eşyalarını yenileme kararı alanlara kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Vestel, Arçelik, Samsung, Bosch, Siemens, Profilo gibi önde gelen markaların ürünlerini de kapsayan indirim ile farklı bütçelere uygun olarak her ihtiyacı karşılamak mümkün. Beyaz, gümüş, gri ve siyah renkleriyle her eve uyum sağlayan seçili ürünler Hepsiburada müşterilerini bekliyor.

Yerli ürünler öne çıkıyor
Hepsiburada özel filtreleme seçenekleri arasında yer alan “Yerli Üretim” başlığıyla, müşterilerinin istedikleri yerli ürüne en hızlı şekilde ulaşmasını sağlıyor. Vestel, Arçelik, Grundig, Altus, Ferre ve Vesfrost markalı ürünler uygun fiyatlarının yanında ÖTV indirimine ek ekstra avantajlarıyla öne çıkıyor.

Grundig Bulaşık Makinesi 1 Ocak’a kadar 1.199 TL
Grundig GDF 5202 A+ bulaşık makinesi, yenilikçi bir tasarım arayanlar için tercih edilebilecek çok yönlü bir bulaşık makinesi olarak kullanıcıları cezbediyor. A+ enerji verimliliği değerine sahip olan bulaşık makinesi, performansından hiçbir ödün vermeden ve daha az enerji harcayarak fonksiyonel bir kullanım sunuyor. Şık görünümü ve modern tasarımı ile dikkat çeken Grundig GDF 5202 beş programlı bulaşık makinesi 1 Ocak’a kadar ÖTV indirimine ek indirim fırsatıyla Hepsiburada’da 1.199 TL’ye satışa sunuluyor.

Hepsiburada ÖTV indirimine ek ekstra indirim kampanyası