Hepsiburada’da Lenovo ürünlerine yüzde 30 indirim olduğunu biliyor muydunuz?

Hepsiburada teknoloji tutkunlarına özel olarak başlattığı kampanyasıyla, Lenovo ürünlerinde %30’a varan indirim fırsatı sunuyor. Avantajlı fiyatlarıyla müşterilerinin yüzünü güldüren Hepsiburada, hızlı teslimat seçeneğiyle de dikkat çekiyor. Hepsiburada Lenovo bilgisayar ve tablet gototechno

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, teknoloji tutkunlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan geniş ürün yelpazesiyle beğeni topluyor. Teknoloji tutkunlarına özel olarak başlattığı kampanyayla Elektronik kategorisinde bulunan Lenovo ürünlerine özel olarak %30’a varan indirim sunuyor. Stoklarla sınırlı olan kampanya 26 Aralık Çarşamba günü başlayarak 27 Aralık Perşembe günü saat 23:59’a kadar devam edecek.

Hem oyuncular hem günlük kullanım için ideal bilgisayarlar
Kampanya kapsamında tabletler, Lenovo’nun oyuncular için özel olarak geliştirdiği dizüstü bilgisayarlar ve günlük kullanıma uygun bilgisayarlar cazip fiyatlarıyla öne çıkıyor. Intel Core i5 işlemcili Lenovo Ideapad 330S-15IKB 4.499 TL’den satışa sunulurken, oyuncular için ideal Intel Core i7 işlemcili Lenovo Ideapad 330-15ICH 5.998,99 TL fiyatıyla oyun tutkunlarını bekliyor.

Gençlere yeni yıl ve sömestr karne hediyesi Hepsiburada’dan
Hepsiburada yeni yılın başlangıcına günler kala hayata geçirdiği Lenovo indirim kampanyasıyla yeni yıl ve sömestr hediyesi için alternatif hediye önerileri sunuyor. Teknik özellikleriyle dikkat çeken Lenovo Tab 7 tablet 399 TL satış fiyatıyla güzel bir karne hediyesi oluyor.

Hepsiburada Lenovo bilgisayar ve tablet gototechno