Hepsiburada’nın Girişimci Kadınlara Destek Programı Çığ Gibi Büyüyor! Teknoloji Gücü programı nedir?

Hepsiburada Girişimci Kadınlara Destek.

Hepsiburada Girişimci Kadınlara Destek, Hepsiburada Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü, Hepsiburada girişimci kadın desteği, hepsiburada iş ortakları kadın sayısı.

Hepsiburada’dan Pandemi döneminde Girişimci Kadınlara Destek Geldi! Hepsiburada’nın Mayıs 2017’de başlattığı ve kadınların ekonomiye katılımını destekleyen Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programına pandemi döneminde ilgi arttı. Hepsiburada Girişimci Kadınlara Destek.

Instagram Hesabımız

Kadınlara ek hiçbir yatırım yapmadan e-ticarette kendi işlerini kurma ve büyütme fırsatı sunan programa başvuran ve mağaza açan kadın girişimci sayısı, sunulan özel avantajlarla bu dönemde %140’a varan artış gösterdi. Ayrıca Hepsiburada iş ortakları arasında kadın girişimcilerin oranı %25’e yükseldi. Dengeli bir ekonomik büyümede kadın girişimcilerin ve istihdamının önemine inanan Hepsiburada, Mayıs 2017’de başlattığı Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programına, 72 ilden yaklaşık dokuz bin kadın girişimci dahil oldu. Bu sayede girişimci kadınlar bir önceki yıla göre işlerini 66 kat büyüttü.

Hepsiburada iş ortakları içinde kadın oranı yüzde 6 iken, pandemi dönemiyle birlikte mağaza sahibi girişimci kadınların oranı yüzde 25’e yükseldi. Sadece Mart-Haziran 2020 döneminde programa başvuran ve pazaryerinde mağaza açan kadın girişimci sayısında %140’a varan artış yaşandı. Hepsiburada’da girişimci kadınlar başta Anne-Bebek-Oyuncak, Doğal ve Organik Gıdalar, Kişisel Bakım, Ev Dekorasyonu, Takı & Aksesuar, Moda & Tasarım kategorileri olmak üzere 19 ana kategoride satış yapıyor.

Hepsiburada Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Programına nasıl kayıt olunur?

Girişimci Kadınlar’ın, Hepsiburada’da mağaza açmak için vergi mükellefi bir işletmeye sahip olması ve şirketin temel ticari belgelerini sunması yeterli oluyor. Kadın girişimciler, Hepsiburada’nın Girişimci Kadınlar sayfasından kolayca kayıt yaptırıp evraklarını yüklüyor ve Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformunda satışa başlayabiliyor.

vivo telefonları Türkiye’ye geliyor! vivo Türkiye’ye Geldi Ünite İletişim ile Çalışmaya Başladı!