Vodafone FreeZone Kesenin Ağzını Açtı! Vodafone FreeZone gençler için geliştirdiği yenilikleri açıkladı!

Hediye internet Vodafone FreeZone.

Vodafone FreeZone hediye GB, Hediye internet Vodafone FreeZone, Hediye GB Vodafone FreeZone, YouTube Music Vodafone FreeZone.

Vodafone FreeZone Kesenin Ağzını Açtı! Vodafone FreeZone gençler için geliştirdiği yenilikleri açıkladı! Hediye internet Vodafone FreeZone, Hediye GB Vodafone FreeZone.

Instagram Hesabım

Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone ile genç müşterilerine ayrıcalıklı teklifler sunmaya devam ediyor. Vodafone FreeZone’un yenilenen faturalı ve faturasız portföyünde daha fazla mobil internet ve daha fazla oyun faydası yer alacak. Gençler için GB üstüne GB veren tarifeler geliştiren Vodafone FreeZone, gençlerin en çok kullandığı sosyal medya uygulamaları Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Spotify ve YouTube Music için ekstra GB verirken, görüntülü ve sesli konuşmalar dahil sınırsız WhatsApp, sınırsız Twitch ve sınırsız mobil oyunlar da sunacak. Gençler böylece, Vodafone FreeZone’un bol GB’lı yeni tarifeleriyle internetten müzik dinlemenin, video izlemenin, oyun oynamanın ve sosyal medyada paylaşım yapmanın keyfini doyasıya yaşayacak.

IFA 2020 Ne Zaman Başlayacak? HONOR IFA 2020’de yeni ekosistem ürünlerini tanıtacak!

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy açıkladı.

Vodafone FreeZone’un yeni portföyünü değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi: “Vodafone FreeZone çatısı altında, genç müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ayrıcalıklı ve uygun maliyetli teklifler geliştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda, hem faturalı hem de faturasız müşterilerimizi kapsayan yeni bir portföy tasarladık. Genç müşterilerimize GB üstüne GB veren tarifelerle birlikte oyun deneyimini de sınırsız yaşayabilecekleri faydalar sunuyoruz. Ayrıca, seçkin markalarla işbirliği yaparak gençlerin en çok kullandıkları markalarda bütçelerine katkı sağlıyoruz. Vodafone FreeZone olarak, genç müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”

20 GB’a varan hediye internet Vodafone FreeZone’da.

Vodafone FreeZone’un 28 TL’den başlayan yeni faturalı tarifelerinde 12 GB’a varan mobil internet sunulurken, aboneliğin başladığı ilk ay 20 GB’a varan hediye internet de verilecek. Tüm tarifelerde görüntülü ve sesli konuşmalar dahil sınırsız WhatsApp’ın yanı sıra sosyal medya uygulamaları için ekstra GB da bulunacak. Vodafone FreeZone, oyun tutkunu genç müşterileri için ise sınırsız Twitch, sınırsız PubG Mobile ve Zula Mobile oyunlar ile yıllık 60 TL değerinde Steam, Twitch Bit, Zula Altın ve PubG Mobile UC oyun içi para sunacak.

Audi SUV modellerin virajda savrulma veya virajdan çıkma yaşanması olasılıklarına çözüm buldu!

GoToTechno Dergisi Eylül 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 20. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 20. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi bundan sonra Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına başladı. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek çok yakında 20 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak.

GoToTechno Dergisi Eylül 2020 sayısı ayrıca Dijital basın dergilikte.