“Hayatta Kalma” modu ve “Ölüm Kalım Şehri” haritası 15 Ocak’ta Wolfteam’e geliyor

Wolfteam oyuncularının uzun süredir hayalini kurdukları “Hayatta Kalma” modu 15 Ocak’ta geliyor. Üstelik tüm haritaları birleştiren yepyeni “Ölüm Kalım Şehri” haritasında 32 oyuncuya kadar eş zamanlı rekabet etme fırsatıyla geliyor. Hayatta Kalma modu ve Ölüm Kalım Şehri haritası Wolfteam

Netmarble Türkiye, Türkiye’nin en popüler bilgisayar oyunlarından olan Wolfteam için oyuncuların uzun süredir beklediği bir modu yayınlayacak. Wolfteam Hayatta Kalma modu 15 Ocak 2020, Çarşamba günü oyuncuların beğenisine sunulacak. Yepyeni bir harita üzerinde oynanacak bu modda oyuncular hayatta kalma savaşı verecek.

Tüm haritalar birleşti

Hayatta Kalma modu, Wolfteam’deki tüm haritaların birleşimi olan “Ölüm Kalım Şehri” adlı harita üzerinde oynanacak. Hayatta kalmaya çalışan oyuncular sadece düşmanlarıyla savaşmayacak, ayrıca gittikçe daralan “Epoxin” gazından da kaçmaya çalışacak. “Epoxin” gazından kaçan oyuncular, güvenli alana geçip galip gelmeye bir adım daha yaklaşacak.

Wolfteam’de bir ilk

Wolfteam Hayatta Kalma modu Solo, Duo ve Squad olmak üzere 3 ayrı yan mod sunacak. Yeni modla Wolfteam oyuncuları bir ilke de tanık olacak. Squad modunda bir odada 32 oyuncu aynı anda hayatta kalma mücadelesi vererek oyundaki heyecanı en üst seviyeye taşıyacak.

Oyuncuların taleplerini her zaman dinleyen ve kayıtsız kalmayan Wolfteam, önümüzdeki dönemde de oyuncu odaklı yeniliklerle oyuna heyecan katmaya devam edecek.

Hayatta Kalma modu ve Ölüm Kalım Şehri haritası Wolfteam