Günlük kıyafetleri buharlı temizleyicilerle zarar görmeden mikrop ve bakterilerden arındırmanın yolu nedir?

Günlük kıyafetlerin temizlenmesi covid 19.
Günlük kıyafetlerin temizlenmesi covid 19.

Fakir Hausgeräte’nin yeni buharlı temizleyicileri Maxiclean ve Pocket Clean tüm zeminlerde yüksek hijyen sağlıyor. Günlük kıyafetleri buharlı temizleyicilerle zarar görmeden mikrop ve bakterilerden arındırmanın yolu nedir? Günlük kıyafetlerde hijyen, günlük kıyafetlerin temizlenmesi covid 19, Covid 19 su buharlı temizlik, Covid 19 temizlik malzemeleri, Fakir Hausgeräte su buharlı hijyen.

Instagram Hesabımız

Pandeminin de etkisiyle elektrikli ev aletlerinde hijyen sağlayan ürünlere olan ilgi daha da arttı. Özellikle sıkça temas edilen noktalarda kalan zararlı mikroorganizmaların yok edilmesi sağlık açısından büyük önem taşıyor. Evde geçirilen sürenin uzaması genel anlamda daha sık ev temizliği yapmayı gerektirirken doğal yöntemlerle hijyen sağlayan ürünler öne çıkmaya başladı.

Son dönemin trendi haline gelen buharlı temizleyiciler, doğal ve yüksek hijyen sağlama özelliğiyle tüketicilerden yoğun ilgi görüyor. Zeminler, banyo, tuvalet, lavabolar, pencereler, mutfak tezgahları, ocaklar, derz araları, halılar gibi sürekli temas edilen noktalar buharlı temizleyicilerle kolayca ve derinlemesine temizlenebiliyor. Üstelik günlük giyilen kıyafetler dahi buharlı temizleyicilerle zarar görmeden mikrop ve bakterilerden arındırılabiliyor. Fakir Hausgeräte’nin Maxiclean ve Pocket Clean buharlı temizleyicileri, doğal su buharı ile dip köşe temizlik imkanı veriyor deniliyor.

Tüm Zeminlerde Güven Veren Hijyen

Fakir Maxiclean çok fonksiyonlu buharlı temizleyici 10 farklı fonksiyonel kullanım başlığı ile pek çok farklı yüzeyde yüksek hijyen sağlıyor. 330 ml kapasiteli haznesine doldurulan su, 30 saniye gibi kısa bir sürede ısınarak temizliğe hazır hale geliyor. Kolay manevra kabiliyetine sahip ürün evlerin dar alanlarında rahatça temizlik yapma olanağı veriyor. Fakir Maxiclean’in çıkarılabilir kireç önleyici filtresi kolayca temizlenebilirken elektrikli pompa için aşırı ısınma koruması olabilecek olumsuz durumlara karşı güven veriyor.

Uzun süre ekrana bakmak miyopi sebebi! Uzmanı açıkladı: Çocuklar arasında daha yaygın hale geldi!

Su Buharı ile Organik Temizlik. Günlük kıyafetlerin temizlenmesi Covid 19.

250 ml kapasiteli haznesine doldurulan suyu 3 bar basınçla buhara çeviren Fakir Pocket Clean, güçlü püskürtme ile kapsamlı temizlik imkanı veriyor. Cihaz yaklaşık 3 dakikalık kısa ısıtma süresinin ardından LED gösterge ışığının yanması ile hazır hale geliyor. Ergonomik tutma sapı ile kullanımı çok kolay olan Fakir Pocket Clean, çocuk kilidi ile de oluşabilecek olumsuz durumlara karşı güven veriyor.

Fakir Pocket Clean buharlı temizleyici ev hijyeninde kimyasal madde kullanmadan organik temizlik yapma fırsatı sunarken tamamen doğal su ile evlerin her köşesini temizliyor. Ekstra uzun 4 metrelik güç kablosu sayesinde mekanın her yerine kolayca ulaşabiliyor. Döşeme, cam temizleme, köşe ve uzatma aparatları, pamuklu örtü, huni, uzatma hortumu, ölçü kabı ürünün yanında gelen aksesuarlarını oluşturuyor.

Bu bilgiler basın bülteninden alınmıştır.

Günlük kıyafetlerin temizlenmesi covid 19.