BTS WORLD oyunun ön kayıtları 10 Mayıs Cuma günü başladı

Dünyaca ünlü Güney Koreli K-Pop grubu BTS ile işbirliği ile geliştirilen, Netmarble’ın yeni oyunu BTS WORLD cep telefonlarına geliyor. Oyunun ön kayıtları 10 Mayıs 2019 Cuma günü açılacak. Güney Koreli K-Pop grubu BTS Netmarble oyunu BTS WORLD

Netmarble Corp., heyecanla beklenen mobil oyunu BTS WORLD için ön kayıt döneminin 10 Mayıs 2019 Cuma günü başlayacağını duyurdu.

Küresel şöhrete sahip Güney Koreli BTS grubuyla işbirliği içerisinde geliştirilen BTS WORLD, oyuncuları interaktif bir serüvene çıkaran hikaye bazlı bir mobil simülasyon oyunu. Netmarble Chief Global Officer’ı Seungwon Lee, “BTS WORLD, en başından beri oyuncular göz önünde bulundurularak geliştirildi. Şimdiye kadar görmedikleri bir oyun tecrübesiyle karşılaşacak oyuncuların, aynı zamanda BTS ile birlikte bu oyun için özel olarak hazırlanmış devasa büyüklükte yeni ve heyecan verici içeriğe erişimleri olacak.”

BTS üyeleriyle ile sanal etkileşim

BTS WORLD’de, 10 bin yeni fotoğraf ve 100 adet oyuna özel video bulunuyor. BTS WORLD aynı zamanda oyuncuları gruba daha önce olmadığı kadar yaklaştırarak, birebir interaktif sistem üzerinden sanal olarak grup üyeleriyle etkileşime geçmelerine olanak sağlıyor.

Hangi BTS üyesinin menajeri olacaksınız?

BTS WORLD’e ilk bakış olanağı sağlayacak ön kayıt sitesi, oyunun tanıtımını, bir BTS hikayesini ve oyuncuların grup üyeleriyle sanal etkileşime geçebilecekleri oyunun mobil fonksiyonu “BTS’ten” özelliğinin bir tanıtımını içerecek. Dahası sitede, kısa bir dizi soruyu cevapladıktan sonra, oyuncuları en uygun oldukları grup üyesiyle menajer olarak eşleştiren bir mini oyun da yer alacak.

Güney Koreli K-Pop grubu BTS Netmarble oyunu BTS WORLD