Yeni Canon ile artık herkes profosyonel fotoğrafçı olacak!

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, tecrübeli amatörler için tasarladığı küçük, hafif ve pratik full-frame aynasız fotoğraf makinesi EOS RP’yi tanıttı. Seyahat, manzara, portre fotoğrafçılığı ve video grafikerler için ideal bir makine olan EOS RP, dünyanın en hızlı otomatik odaklanma sistemi ile fotoğraf tutkunlarına etkileyici bir görüntü kalitesi ve kullanım kolaylığı sağlıyor. EOS RP, aynı zamanda fotoğrafçı ve video grafikerlerin Canon’un EF ve EF-S lens portföyünü keşfetmelerine ve lens seçeneklerinden faydalanmalarına olanak tanıyor. Görüntüleme teknolojileri lideri Canon EOS RP gototechno

Canon, fotoğraf tutkusunu amatörden profesyonel seviyeye taşımak isteyenler için aynı zamanda ekonomik bir tercih olan EOS RP’yi tanıttı. Full frame serisinde profesyonellere yönelik tasarlanan EOS RP, fotoğrafçılar ve video grafikerlerin yaratıcılıklarının sınırlarını zorlayabilecekleri özellikleriyle dikkat çekiyor.

EOS RP ile düşük ışıklı ortamlarda maksimum performans

EOS RP, standart RAW boyutundan yaklaşık %40 daha küçük dosya boyutu sunan kompakt RAW seçeneği ile kayıtların daha az yer kaplamasını sağlayarak hafıza kartında saklanabilecek görüntü sayısının artırılmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda yeni nesil CR3 14-bit RAW dosya formatı özelliği sayesinde de görüntülerin makineden çıktıktan sonraki düzenleme aşamasını
kolaylaştırıyor.

Hafiflikten gelen özgürlük; EOS RP
Canon’un şimdiye dek ürettiği en hafif full frame dijital değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi EOS RP, 485g ağırlığı ile seyahatler için en uygun fotoğraf makinesi alternatifi olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda dayanıklı magnezyum alaşımlı kasası ile toz ve nem girişine karşı da ekstra bir koruma sağlıyor.

En hareketli anlarda EOS RP ile hiç olmadığı kadar net 4K videolar

EOS RP, portatif ve kullanımı kolay bir fotoğraf makinesi arayan video grafikerlere ihtiyaç duydukları özgürlüğü ve aradıkları teknik özellikleri sunuyor. DIGIC 8 işlemcisi sayesinde 25 kare/sn’de 4K çözünürlüğe ve 60 kare/sn’de Full HD’ye kadar videolar çekilebiliyor.

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon EOS RP gototechno