Canon iki yeni serisi ile hareketli anlarda bile net görüntü kalitesi sunuyor!

İki yeni model EOS 90D ve EOS M6 Mark II ergonomik tasarımı, yüksek çözünürlüklü özellikleri sayesinde fotoğraf tutkunlarının unutulmaz karelerinin yakalamaları için kapıları aralıyor. Spor ve vahşi yaşam ile ilgilenen fotoğraf meraklıları için fotoğraf çekmeyi kolaylaştıran özelliklere sahip her iki model ile hareketli anlarda net görüntüler elde edilebiliyor. Görüntüleme teknolojileri lideri Canon EOS gototechno

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, EOS serisine aynasız ve DSLR modelinde iki yeni ürün ekledi.

4K ile mükemmel videolar yaratın
Kullanıcılarına ağır çekim, kırpmalı çekim veya süper yüksek çözünürlük gibi daha fazla çekim seçeneği sunan EOS 90D ve EOS M6 Mark II, fotoğraf ve video çekimlerinde çok yönlü seçenekler sunuyor. Aynı zamanda yeni modeller ile 4K videolar çekebiliyor ve 120 kare/saniye kadar hızlı Full HD çekimler yapılabiliyor. Ayrıca, Wi-Fi ve bluetooth bağlantıları sayesinde çekilen RAW görüntü kalitesine sahip karelerin direkt sosyal medya hesaplarından paylaşılmasını sağlıyor.

EOS 90D ile her anı yakalayın
58 L JPEG seri çekim hızı sayesinde EOS 90D, hareketli karelerin anında yakalanması için geniş görüntüleme seçeneği sunuyor. Ayrıca, gün boyu çekim yapmaya elverişli pil ömrü sayesinde EOS 90D, fotoğraf tutkunlarının vazgeçemeyeceği yolculuk arkadaşı oluyor. Bu yeni sensör 100 – 25.600 aralığındaki yüksek ISO hızları sayesinde düşük ışık performansından taviz vermeden daha yüksek çözünürlük sağlıyor.

Spontane anları EOS M6 Mark II ile ölümsüzleştirin
Aynasız model EOS M6 Mark II, 14 kare/sn sürekli çekim hızına ve şaşırtıcı yükseklikte 30 kare/sn RAW seri çekim hızına sahip. Her iki çekim modunda da otomatik odaklanma yapabilen bu hızlı ve kompakt model, fotoğraf tutkunlarının beklenmedik anlarını da yakalamalarına yardımcı oluyor.

Hareket halinde kayıt yapılabilmesi için taşınabilir özellikteki EOS M6 Mark II fotoğraf makinesinde eğilebilir ekran bulunuyor; bu ekran “selfie” tarzındaki içeriklerin dahi mükemmel bir şekilde kadraja alınmalarını sağlıyor.

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon EOS gototechno