Google Earth’e eğlenceli ve teknik yenilikler geldi

Google Earth’e baktığınız yere ne kadar uzaksınız özelliği geldi. Google Earth artık baktığınız yere ne kadar uzaklıkta olduğunuzu da söyleyecek. Bunun yanında eğlenceli bir diğer özellik Kendinizi Şanslı Hissediyor musunuz? bölümü. Bu seçimi yaptığınız zaman Google Earth sizi dünyanın herhangi bir yerine götürüyor. Tüm bunların yanında artık Google Earth’ü üç boyutlu olarak da takip edebiliyorsunuz. Google Earth’e eğlenceli ve teknik yenilikler geldi

Google Earth ile dünyayı gezmek için bilgisayar başında olmak yeterli. Dünyanın istediğiniz bir noktasına anında ışınlanmanızı sağlayan Google’ın bu dahiyane uygulaması, hizmete başladığı ilk günden bu yana elbette oldukça gelişti. Her yeni güncellemeyle beraber yeni yetenekler kazanmayı sürdüren Google Earth, bu defaki yeteneği ile artık mesafeleri de ölçümleyebiliyor.

Google, duyurduğu yeni araçla artık Earth’ün mesafeleri ölçebileceğini de açıkladı. Earth’teki yeni araç, dünya üzerindeki iki nokta arasındaki mesafeyi ölçümleyebiliyor ve mesafeyi km cinsinden size verebiliyor. Bunun yanında eğlenceli bir diğer özellik Kendinizi Şanslı Hissediyor musunuz? bölümü. Bu seçimi yaptığınız zaman Google Earth sizi dünyanın herhangi bir yerine götürüyor. Tüm bunların yanında artık Google Earth’ü üç boyutlu olarak da takip edebiliyorsunuz.

[irp posts=”2421″ name=”HUAWEI mobil fotoğrafçılıkta liderliğini sürdürüyor”]

Google Earth’e eğlenceli ve teknik yenilikler geldi

[irp posts=”2418″ name=”ESET ilk UEFI rootkit siber saldırısını keşfetti”]