Web profosyonlleri ve küçük işletmelere GoDaddy’den müjdeli haber!

Dünyanın en büyük küçük işletme odaklı teknoloji sağlayıcısı GoDaddy, web profesyonelleri için tasarlanmış yüksek performanslı yönetilebilir hosting çözümü olan yeni nesil Sanal Sunucusunu (VPS) kullanıma sunduğunu açıkladı. Yeni VPS hosting, kurulum sürecini kolaylaştırarak web profesyonelleri ve küçük işletmelerin ihtiyaçları olan performansa ulaşmalarının en hızlı ve kolay yolunu sunuyor. GoDaddy web profesyonelleri için tasarlanmış Yeni VPS hosting

Dünya genelinde web geliştirme sektörü hızla büyüyor. GoDaddy’nin 2017’de yaptığı bir ankete göre, web sitelerinin yüzde 50’si web geliştiriciler tarafından kurulurken, web geliştiricilerin yüzde 79’u son bir yılda müşteri tabanlarının yüzde 25’in üzerinde büyüme gösterdiğini söylüyor. Türkiye BT altyapısı ve teknolojisi alanında büyüme gösteriyor. Türkiye’de BT girişimcilerini çeken başlıca şehirler İstanbul, Ankara ve İzmir. Avrupa’nın en büyük teknoloji parklarından biri haline gelen Teknopark İstanbul, bugün 170 AR-GE şirketi ve 700’ün üzerinde projeye ev sahipliği yapıyor.

GoDaddy MENA ve Türkiye Bölge Direktörü Selina Bieber konuyla ilgili, “GoDaddy Kurumsal Hosting, müşteri deneyimini sadeleştirmek ve iyileştirmek için tasarlandı. Hızlı kurulum ve yüksek performans deneyimi sunan Kurumsal Hosting, kolay web sitesi ve sunucu yönetimi, hızlı tedarik, güvenilirlik, sunucu ve web sitesi güvenliği, sunucu performansı ve kolay uygulama yükleme gibi özellikleri sağlıyor. Web profesyonelleri artık VPS’te bulunan teknik zorlukları düşünmek zorunda kalmadan müşterilerinin web siteleri için daha fazla güç ve performans sağlama seçeneğine sahip” dedi.

GoDaddy’nin dördüncü nesil VPS hosting çözümü ile kullanıcılar sunucularını birkaç dakika içinde kullanıma hazır hale getirebiliyor; böylece online olmak için gereken adımlar azaldığından web profesyonelleri zaman kazanıyor. GoDaddy’nin bölgesel veri merkezleri ve katı hal sürücüsü (SSD) sunucularıyla desteklenen VPS hosting, yüksek hız ve performans sunuyor.

Yeni VPS hosting için dört farklı plan seçeneği bulunuyor: Başla 137,99/ay, Geliştir 192,99/ay, Büyüt 247,99/ay ve Zenginleştir 301,99/ay. Tüm Kurumsal Hosting planlarına ek koruma için bir yıllık ücretsiz SSL sertifikası da dahil.

GoDaddy web profesyonelleri için tasarlanmış Yeni VPS hosting