Yılbaşında General Mobile Ayda 100 TL’den Başlayan Taksitlerle geliyor

Türkiye’nin en çok tercih edilen yerli telefon markası General Mobile, ayda 100 TL’den başlayan fiyatlarla taksit imkanı sunuyor. General Mobile yılbaşı kampanyası Gototechno haberi

Türkiye’nin en çok tercih edilen üç akıllı telefon markasından biri olan General Mobile en güncel teknolojilere, ulaşılabilir fiyatlarla erişmek isteyenler için GM 9 Pro, GM 8 ve GM 8 Go modellerinde taksitle satın alma fırsatı sunuyor.

Kampanyadan yararlanan kullanıcılar Google’ın ‘Android Go’ versiyonunun dünyadaki ilk ürünü olan GM 8 Go’ya 100 lira taksitle sahip olabilecek. Selfie severlerin gözdesi, ‘Google Fotoğraflar’ uygulaması ile yüksek kalitede, ücretsiz ve sınırsız olarak güvenli depolama alanı sunan GM 8 Android One’ı tercih edenler ise akıllı telefona yine 11 taksit fırsatı ile 140 lira ödeme imkânı ile ulaşabilecek. General Mobile’ın en yeni yıldızı, dünyada segmentinin en iyi kamerasına sahip olan* GM 9 Pro’ya sahip olmak isteyen kullanıcılar ise 11 ay 299 lira taksit imkânı ile akıllı telefona ulaşabilecekler.

KullanıcılarGeneral Mobile ürünlerini www.generalmobile.com üzerinden ve yetkili satış noktalarından taksit avantajıyla satın alabilecekler.

General Mobile yılbaşı kampanyası Gototechno haberi