General Mobile yeni dönem iletişim çalışmaları için Feveran’ı seçti!

General Mobile Feveran ajans.
General Mobile Feveran ajans.

General Mobile yeni dönem iletişim çalışmaları için Feveran’ı seçti! General Mobile Feveran ajans.

Instagram Hesabımız

Türkiye’nin yerli markası General Mobile, yeni dönem iletişim çalışmaları için Feveran’ı seçti.
İş ortakları için göze çarpan ve fark yaratan projeler geliştiren yaratıcı marka iletişim ajansı Feveran, General Mobile’ın entegre iletişim ajansı oldu. Feveran, iddialı kalite standartlarında, ulaşılabilir, güncel teknolojilere sahip akıllı mobil ürünler geliştiren General Mobile’a kurumsal iletişim, ürün iletişimi, lider iletişimi, kriz iletişimi, kreatif içerik ve proje yönetimi alanlarında hizmet verecek.
Kalabalığın içinden sıyrılmak isteyen ulusal ve uluslararası markalara; kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, medya ilişkileri, içerik geliştirme gibi alanlarda stratejik iletişim danışmanlığı veren Feveran, aynı zamanda dijital iletişim, etkinlik ve yaratıcı proje yönetimi, tasarım hizmetlerini de içeren 360 derece entegre iletişim hizmeti sunuyor.

2022 Renault Megane Sedan fiyat listesi nasıl? 2021 model Megane kaç para?

GoToTechno Aralık 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi’nin Ocak 2022 sayısı çıktı. Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Dergisi 36. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 36. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ocak 2022 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

General Mobile Feveran ajans.