General Mobile MÜSİAD EXPO’da 140 ülkeden 50 binin üzerinde iş ortağıyla bir araya gelecek

General Mobile, Müstakil Sanayici İş adamları Derneğinin (MÜSİAD) düzenlediği ve yabancı iş adamları, yatırımcı kurumlar ve devlet adamlarına ev sahipliği yapacak olan 17. MÜSİAD EXPO’da 140 ülkeden 400’e yakın heyetle bir araya gelme fırsatı bulacak. 21 – 24 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan fuarda General Mobile standı 5/5-M19 Hall’de yer alacak. General Mobile CNR Expo Fuar Merkezi MÜSİAD EXPO

Fuar boyunca yerli tasarım, AR-GE ve yerli üretimle pazara sunduğu akıllı telefonlarını tanıtacak olan General Mobile, Türkiye’de 100 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun en büyük akıllı telefon üretim üssü olan fabrikasının ve bu fabrikada üretimini gerçekleştirdiği, üstün özellikleriyle dikkat çeken GM 9 Pro’nun tanıtımlarını da gerçekleştirecek.

İhracatta hedef 45 ülke

33 ülkede gerçekleştirdiği büyüme ve yatırımlar ile Türkiye’ye değer katmaya devam eden General Mobile faaliyette bulunduğu ülke sayısını 45’e çıkararak, ihracatta 300 bin adet satışa ulaşmayı ve yaklaşık 150 Milyon TL tutarında ihracat gerçekleştirerek 4 kattan daha büyük bir büyümeyi hedefliyor.

General Mobile CNR Expo Fuar Merkezi MÜSİAD EXPO