General Mobile, “European Public Winner” ödülü için yarışıyor

General Mobile ‘Avrupa İş Ödülleri’nde ‘European Public Winner’ ödülü için yarışıyor. Kazananların halk oylaması ile belirlendiği bu ödül için General Mobile’a oy vermek isteyenler linki tıklayarak mail adresleriyle birlikte oy kullanabilecek. General Mobile Avrupa İş Ödülleri European Public Winner

Global bir marka olarak 35 ülkede faaliyet gösteren General Mobile, geçtiğimiz günlerde 33 ülkeden 2750’nin üzerinde firmanın başvurusu arasından yürüttüğü başarılı stratejisi ile öne çıkarak Avrupa İş Ödülleri tarafından “National Winner” ödülüne layık görülmüştü. Ödülünü 3- 4 Aralık’ta Polonya’da gerçekleşecek törende ödülünü teslim alacak olan General Mobile, Avrupa İş Ödülleri’nde başka bir kategori olan “European Public Winner” ödülü için yarışmaya devam ediyor.

Birincinin halk oylamasıyla belirleneceği “European Public Winner” ödülü için bir video yayınlayan General Mobile’a oy vermek isteyenler linki tıklayarak mail adresleriyle birlikte 26 Kasım’a kadar oy kullanabilecek. Halk oylamasının kazananı ise gala gecesinde açıklanacak.

General Mobile’ın European Public Winner ödülü için hazırladığı videoyu izlemek isteyen kullanıcılar https://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/27/28046 adresinden videoyu izleyebilecek.

General Mobile Avrupa İş Ödülleri European Public Winner