Gedik Yatırım’ın projeleri internette yaratıcılığı arttıran projeler arasında!

Gedik Yatırım, IAB Türkiye tarafından bu yıl 9’uncusu düzenlenen MIXX Awards’un Doğrudan Pazarlama kategorisinde Altın MIXX Ödülü’ne layık görüldü. Global olarak dijital dünyanın en önemli ödüllerinden sayılan Altın MIXX, interaktif reklamcılığın gelişmesine katkıda bulunan, internette yaratıcılığı yükselten projelere veriliyor. Gedik Yatırım bu başarısıyla Avrupa ülkelerini kapsayan MIXX Europe ve uluslararası arenadaki IAB MIXX Awards’ta da yarışma olanağını elde etti. Gedik Yatırım IAB Türkiye doğrudan pazarlama kategorisi Altın MIXX ödülü

Gedik Yatırım, IAB Türkiye tarafından bu yıl 9’uncusu düzenlenen MIXX Awards kapsamında, Doğrudan Pazarlama (Direct Response & Lead Generation) kategorisinde Altın MIXX Ödülü’ne layık görüldü. Firma bu başarıyı, Google, Facebook, Netflix, Apple ve Amazon gibi global firmaların hisselerine, uluslararası finans piyasalarına hızlı ve güvenilir yatırım fırsatını sunduğu Gedik Universal çatısı altındaki “Dünya’nın En Büyük Şirketlerine Ortak Olmak İster Misiniz?” projesiyle kazandı.

Gedik Yatırım 249 aday arasından seçildi
İnteraktif reklamcılığın gelişmesi ve reklam yatırımlarından daha fazla pay alması için düzenlenen MIXX (Marketing and Interactive Excellence) Awards için bu yıl 623’ü geçerli olmak üzere 648 başvuru yapıldı. Ön eleme sonucunda ise 249 çalışma finale yükselebildi. Gedik Yatırım’ın projesi, yüzlerce çalışma arasından öne çıkarak ödül alan projelerden birisi oldu.

Avrupa ve dünyada da yarışacak

Altın MIXX Ödülü’ne ilişkin düşüncelerini açıklayan Gedik Yatırım CEO’su Onur Topaç, “IAB MIXX Awards, tüm dünyada dijital reklamcılığı geliştiren ekipleri ve markaları ödüllendirmesi açısından dijital sektörün en önemli ödüllerinden biri kabul ediliyor. Gedik Yatırım olarak, projelerimizi uluslararası standartta ve yüksek bir yaratıcılıkla gerçekleştirdiğimiz, bu ödülle tescillenmiş oldu. Ekibim ve performansımızla gurur duyuyorum. Gelecek başarılarımız için, şimdiden heyecanlıyız” dedi.

Gedik Yatırım IAB Türkiye doğrudan pazarlama kategorisi Altın MIXX ödülü