HyperX Alloy OriginsTM mekanik klavye ve bir dizi kablosuz şarj ürününü tanıttı

Kingston Technology, Inc.’in oyunculara yönelik bölümü olan HyperX bugün Gamescom’da, HyperX Alloy OriginsTM mekanik klavye için yeni HyperX Aqua mekanik anahtarlarını duyurdu. Gamescom 2019 HyperX Aqua Klavye Anahtarlar Kingston Technology

HyperX ayrıca, aralarında HyperX Cloud FlightTM S kablosuz oyuncu kulaklığı, HyperX Pulsefire Dart kablosuz oyuncu mouse’u ve HyperX ChargePlayTM Base Qi kablosuz şarj cihazı da bulunan Qi sertifikalı bir dizi kablosuz şarj ürününü de tanıttı.

“Kablosuz şarj ekosistemi büyürken HyperX de Qi sertifikalı kablosuz şarj özelliğine sahip ürünler çıkarmaktan heyecan duyuyor.” diyen HyperX Başkan Yardımcısı Mark Leathem, sözlerini şöyle sürdürdü: “HyperX kablosuz teknolojiye artan ilginin farkında ve kullanıcılara oyunlarda en üst düzey özgürlüğü, rahatlığı ve özelleştirme seçeneklerini sunarak etkileyici ve etkileşimli oyun deneyimleri oluşturmak istiyor.”

• HyperX Alloy Origins Mekanik Oyuncu Klavyesi: Yeni HyperX Origins mekanik oyuncu klavyesi, HyperX mekanik anahtarlarından yararlanıyor. Alloy Origins oyuncu klavyeleri, tuş anahtarlarındaki açık LED ile dinamik aydınlatma sunuyor. Böylece daha parlak ve canlı RGB aydınlatma oluşturulabiliyor. Alloy Origins mekanik klavyedeki dahili belleğe üç adet özel aydınlatma profili kaydedilebiliyor. Bu sayede aydınlatma ve makro ayarlarınızı yanınızda taşıyabiliyorsunuz. HyperX NGenuity yazılımı ile LED aydınlatmayı ve her tuşun RGB ışıklarını özelleştirebiliyorsunuz.

• HyperX Cloud Flight S Kablosuz Oyuncu Kulaklığı: HyperX Cloud Flight S kablosuz oyuncu kulaklığı 30 saate varan pil ömrü sunuyor. HyperX Cloud Flight S, dahili oyun ve konuşma sesi birleştiricisine sahip özel ayarlı HyperX 7.1 çevresel ses düzeninden oluşuyor. Cloud Flight S, 2,4 GHz kablosuz frekansını kullanıyor. Kulaklık ayrıca LED efektlerini ve sesi ayarlamayı, mikrofonu ve gücü kapatıp açmayı sağlayan kontrollere sahip. Üç kutuplu analog ses bağlantısını destekleyen kulaklık, Qi sertifikalı kablosuz şarj cihazlarıyla da uyumlu olarak geliyor.

• HyperX Pulsefire Dart Oyuncu Mouse’u: HyperX’in ilk kablosuz oyuncu mouse’u olan Pulsefire Dart, 2,4 GHz kablosuz frekansında çalışıyor ve üç adet DPI ayarına sahip Pixart 3389 sensörünü kullanıyor. Bu üç DPI ayarı (800/1600/3200) LED ışıklarla gösteriliyor. Yerleşik PDI ayarı ise 16000 DPI’a kadar ulaşabiliyor. Hızlı tepki süreleri için Omron anahtarların kullanıldığı ayrı sol ve sağ düğmeler, 50 milyon tıklamaya dayanabiliyor. HyperX NGENUITY yazılımıyla da RGB aydınlatma efektleri, 6 adet programlanabilir düğme ve makroları ayarlamak mümkün. Qi sertifikalı kablosuz şarj cihazlarıyla uyumlu olan Pulsefire Dart, tek şarjda 50 saate kadar çalışabiliyor.

Gamescom 2019 HyperX Aqua Klavye Anahtarlar Kingston Technology