Game of Thrones’un final sezonunun başlamasıyla Hepsiburada’da kitaplara ilgi % 254 arttı!

Tüm dünyada bir efsane olan Game of Thrones’un merakla beklenen 8. sezon 1. Bölümü, 14 Nisan’ı 15 Nisan’a bağlayan gece Türkiye saatiyle 04.00’te HBO’da yayınlandı. 14 Nisan Pazar gününden itibaren Game of Thrones ile ilgili en çok aranan ürün ise George R.R. Martin’in Taht Oyunları isimli kitabı oldu. Alışveriş yapanların yaş aralığını 16-40 olarak açıklayan Hepsiburada, en çok siparişin İstanbul’dan geldiğini belirtti. Game of Thrones final sezonu Hepsiburada gototechno

Hepsiburada, giyimden kırtasiyeye, telefon kılıflarından anahtarlıklara, kitaplardan takılara kadar 300’den fazla ürün çeşidini Game of Thrones tutkunlarının beğenisine sunuyor. Cazip fiyatlarıyla özellikle de koleksiyonerlerin dikkatini çeken ürünler, tüm Game of Thrones müdavimlerinin beğenisini topluyor.

Game of Thrones kitaplarına talep %254 arttı
Dizinin final sezonunun ilk bölümünün yayınlanmasının ardından 14-16 Nisan tarihleri arasında Game of Thrones kitaplarına talep bir önceki yılın aynı dönemine göre %254 arttı. Dizinin Türkiye’de yayınlandığı 15 Nisan tarihi Game of Thrones kitaplarının adet olarak satışın en fazla yapıldığı gün oldu. Game of Thrones kitapları için en fazla talep sırasıyla İstanbul, Ankara ve Ordu’dan geldi. Bu üç günde satışa sunulan serinin kitapları arasında en çok satan ise; tüm serinin kitaplarının yer aldığı 9 kitaptan oluşan Game of Thrones seti oldu. Hepsiburada, Game of Thrones Özel Kutu kitap setini indirimli olarak müşterilerine sunuyor.

En çok Stark ailesinin ürünleri ilgi görüyor
Game of Thrones dünyasında yer alan Stark, Lannister, Baratheon gibi hanelerin özel tasarım tişörtlerine de talebin yoğun olduğunu belirten Hepsiburada, en çok Stark hanesinin t-shirtlerinin satıldığını açıkladı. Üzerinde kurt sembolü bulunan parlak siyah çelik yüzük, kolye ve kabartmalı anahtarlık da en çok satılan ürünler arasında yer aldı.

Game of Thrones final sezonu Hepsiburada gototechno