Evcil hayvanınızın kaybolacağı korkunuz bu cihazla artık son buluyor! Galaxy SmartTag ne işe yarıyor?

Galaxy SmartTag fiyatı.
Galaxy SmartTag fiyatı.

Evcil hayvanınızın kaybolacağı korkunuz bu cihazla artık son buluyor! Galaxy SmartTag ne işe yarıyor? Galaxy SmartTag fiyatı.

Instagram Hesabımız

Hem Bluetooth Düşük Enerji (BLE) hem de geniş paylaşım ağı (UWB) teknolojisiyle donatılan Galaxy SmartTag sayesinde, sadece eşyalarınızın değil can dostlarınız evcil hayvanlarınızın da konumunu artık çok daha doğru bir biçimde tespit etmeniz mümkün. Galaxy SmartTag, kullandığı artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisiyle, akıllı telefonunuzun kamerasını kullanarak kaybolan tüylü arkadaşlarınızın bulunduğu yeri görüntülemenizi de sağlıyor.
Galaxy SmartTag cihazını, evcil hayvanınızı rahatsız etmeyecek şekilde tasmasına takmanız durumunda, tüylü dostunuz kaybolduğunda Galaxy cihazınızdaki SmartThings Find hizmetiyle konumu kolayca ve doğru bir şekilde tespit edebiliyorsunuz. Galaxy S21+ ya da Galaxy S21 Ultra gibi UWB destekli akıllı telefonunuzda bulunan AR Finder, kullanıcı dostu arayüzüyle size rehberlik ederek Galaxy SmartTag takılı evcil hayvanınızın sizden ne kadar uzakta olduğunu gösteriyor ve sizi onun olduğu tarafa doğru yönlendiriyor. Üstelik Galaxy SmartTag’e yaklaştığınızda sesli uyarı da alabiliyorsunuz.
Çok uzakta olsa da harita üzerinden tespit edin
Galaxy SmartTag’de kullanılan BLE teknolojisi ve Galaxy cihaz ağının gücü sayesinde Galaxy SmartTag, SmartThings Find’ın güçlü konumlandırma kapasitesini daha da artırıyor, sizden çok uzakta olsa dahi evcil hayvanınızı harita üzerinde tespit edebilmenizi sağlıyor. SmartThings uygulaması üzerinden SmartThings Find hizmetini kullananlar, akıllı telefonları veya tabletleri ile kaybola dostlarını bulabiliyor. SmartThings Find hizmetine cihazınızın kaybolduğunu bildirdiğinizde, yakında bulunan herhangi bir etkinleştirilmiş Galaxy cihazı SmartThings sunucusuna konumu bildiriyor ve siz de bunun üzerine bildirim alıyorsunuz. SmartThings Find hizmetinde tüm veriler şifrelenip korunduğundan Galaxy SmartTag’inkonumu sadece sizinle paylaşılıyor.

Galaxy SmartTag N11’de 289 TL etiketle satılırken, Samsung Online Shop fiyatı 299 TL.

Yeni Acer Nitro 5 ile oyunseverler en hızlı mücadeleye hazır dediler! Acer Nitro 5 kaç para?

GoToTechno Dergisi’nin Ağustos 2021 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Ağustos 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 31. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 31. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ağustos 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Galaxy SmartTag fiyatı.