Fujifilm Kırmızı Instax Mini 90 En Güzel Yeni Yıl Hediyelerinden biri! Fujifilm Kırmızı Instax Mini 90 kaç paraya satılıyor?

Fujifilm Kırmızı Instax Mini fiyatları.
Fujifilm Kırmızı Instax Mini fiyatları.

En Güzel Yeni Yıl Hediyelerinden biri: Fujifilm Kırmızı Instax Mini 90! Fujifilm Kırmızı Instax Mini 90 kaç para? Fujifilm Kırmızı Instax Mini fiyatları, Fujifilm Instax Mini 90 fiyatları, Fujifilm Kırmızı Instax Mini fiyatı, Fujifilm Kırmızı Instax Mini özellikleri.

Instagram Hesabımız

Fujifilm unutulmaz anları yıllar sonra gülümseyerek anmak için yeni yıl hediye seçenekleri arasına kırmızı Instax Mini 90‘ı kattı.
Sevdiklerine özel bir yeni yıl hediyesi vermek isteyenler için özel olarak üretilen Kırmızı Instax Mini 90, yeni yılda da fotoğraf çekme keyfini eğlence ile birleştiriyor.

Fujifilm, yeni yıl hediyesini unutulmaz kılmak isteyenlere, Instax’ı Mini 90’ı öneriyor. Yeni yıl hediyelerinde en çok tercih edilen renklerden olan kırmızı rengi ile göz kamaştıran Instax Mini 90, ışığın yaratıcı bir şekilde yakalanması, uzun pozlama ve çifte pozlama yapabilme özellikleriyle fotoğraf çekme keyfini eğlence ile birleştiriyor. Üstelik kırmızı Instax Mini 90, makro modu ve yüksek performanslı flaşıyla da fark yaratıyor.

Teknolojisini tasarım gücüyle birleştiren kırmızı Instax Mini 90, eğlenceli çekim modlarıyla fotoğraf çekmeyi daha keyifli hale getiriyor. Kırmızı Instax Mini 90, yeniden şarj edilebilir batarya, çifte ya da uzun pozlama yapabilme, tripod bağlantısı, yüksek performanslı flaş, çok çeşitli çekim modları ve çekim modları geçişleri ile en sevilen yeni yıl hediye alternatifi olarak sizi bekliyor.

Fujifilm Kırmızı Instax Mini 90 kaç para?

Ayrıca Instax ailesindeki Mini, Square, Wide ve Hybrid teknolojisiyle öne çıkan modelleri tercih edebilir, yıllar boyunca mutlu ve unutulmaz anlarınızı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
Klasik severlerin Instax’ı Kırmızı Instax Mini 90 www.instax.com.tr‘de 1.429 TL’ye satışa sunuluyor.

284 bin 450 TL’ye satılan Jeep Renegade için yılın son kampanyası açıklandı! 45 bin TL takas desteği dediler!