Fortnite RTX ile Çok Daha Çekici! Milyonlarca Fortnite Oyuncusuyla Buluşacak!

Fortnite RTX ne zaman geliyor.

NVIDIA ve Epic Games Göz Alıcı Görüntüleri, NVIDIA DLSS ve New NVIDIA Reflex Teknolojilerini Milyonlarca Fortnite Oyuncusuyla Buluşturuyor. Fortnite RTX ne zaman geliyor, Fortnite RTX özellikleri neler, Fortnite RTX NVIDIA Epic Games, NVIDIA Epic Games Fortnite RTX.

Instagram Hesabımız

Işın İzleme Teknolojisi Fortnite’a Geliyor

Fortnite, daha sürükleyici bir oyun deneyimi için ışın izlemeye dayalı dört yeni özellik ekleyecek. Bu özellikler şöyle sıralanıyor:
• Işın izlemeli yansımalar – Pencere camı gibi pürüzsüz doğal aynalar ve fırçalanmış metal gibi pürüzlü yüzeyler dahil olmak üzere, ışığın parlak ve metal yüzeylerden yansıma biçimi yeniden oluşturur.
• Işın izlemeli gölgeler – Farklı yüzeylerdeki gölgeleri doğru bir şekilde modeller, yüzeylerdeki ve temas noktalarındaki ayrıntılarını geliştirir, geleneksel gölge tekniklerine ilişkin sorunları düzeltir.
• Işın izlemeli global aydınlatma – Fortnite dünyasını, oyuncuları ve karakterleri benzeri görülmemiş ayrıntılarla ve aslına uygun olarak net bir şekilde aydınlatarak mükemmel doğrulukta sonuçlar ortaya koyar.
• Işın izlemeli çevresel perdeleme – Nesnelerin veya yüzeylerin birleştiği yerde ışık engellenir ve en ufak bir yüzey detayını vurgulayabilen ince gölgeler oluşturur.
Işın izleme teknolojisi, tüm bu yenilikler sayesinde Fortnite’ın Battle Royale, Yaratıcı ve Dünyayı Kurtar modlarına yeni bir ayrıntı düzeyi ve gerçekçilik getirecek.

Samsung Galaxy Z Fold2 Satışa Sunuldu! Fiyatını ne kadar dediler?

Fortnite RTX ne zaman geliyor.

NVIDIA ve Epic Games, dünya genelinde 350 milyon oyuncusuyla battle royale oyunlarının zirvesini temsil eden ve kültürel bir fenomen haline gelen Fortnite’ı gerçek zamanlı ışın izleme, yapay zeka destekli NVIDIA DLSS ve diğer çığır açan teknolojiler eşliğinde çok daha güzel ve hızlı tepki veren bir oyun haline dönüştürmek üzere iş birliğine gittiklerini duyurdu. RTX Treasure Run çok yakında oyunculara sunulacak. Yeni özellikler PC oyuncuları için Fortnite Bölüm 2 – Sezon 4’le birlikte gelecek ve Fortnite’ı yeni nesil oyun teknolojilerinin amiral gemisine dönüştürecek.