FOREO BEAR ile Yüz Bakımı ve Egzersizi Bir Arada sunuluyor! FOREO BEAR kaç para?

FOREO BEAR fiyatı.
FOREO BEAR fiyatı.

FOREO BEAR ile Yüz Bakımı ve Egzersizi Bir Arada sunuluyor! FOREO BEAR fiyatı.

Instagram Hesabımız

Pandemi sebebiyle evlerimizde belki de yıllardır hiç olmadığı kadar vakit geçiriyoruz. Gün içerisindeki hareketimiz oldukça sınırlı… Kimimiz evden çalışıyoruz, kimimiz derslerimizi online takip ediyoruz. Üstelik mutfaklarda geçirdiğimiz vakit sebebiyle içimizdeki aşçıyı keşfettiğimiz bu dönemde iştahımıza da söz geçiremez olduk. Farklı tarifler, yeni tatlar denemek ve aşçılığımızla gurur duymak pandemi döneminde bizi her ne kadar motive etmiş olsa da hareketsizlikle de buluşan iştah açıcı yemekler, sonrasında istenmeyen kilolar olarak karşımıza çıkmaya başladı. Bağışıklık sistemini korumanın ve güçlendirmenin eskiden olduğundan daha fazla önem taşıdığı bugünlerde bu duruma bir dur demenin vakti geldi. Şimdi eski formunuza dönmek için yeni bir rutin oluşturmaya hazırsınız. Peki, bu rutine cildinizi de eklemeye ne dersiniz? İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, akıllı microcurrent(mikro akım) yüz sıkılaştırma cihazı BEAR ile cildiniz için kişisel antrenörünüzü evinize getiriyor.

Kilo verirken yüz bölgesi de bu durumdan etkileniyor. Bazen ciltte sarkma ve çökmeler gerçekleşebiliyor. Bunu önlemenin yolu yüz ve boyundaki kasları çalıştırmaktan geçiyor. Dünyanın en etkili ve güvenli microcurrent (mikro akım) cihazı BEAR, cildiniz için ihtiyaç duyduğunuz profesyonel bakımları evinize getiriyor. Yüz ve boyun bölgesinde yer alan 69 kası çalıştırmak için microcurrent (mikro akım) ve T-Sonic™ titreşimlerinden yararlanan BEAR, yüz için çeşitli egzersiz ve bakımlarla dolu gelişmiş uygulamasıyla da cildinizin kişisel antrenörü oluyor. Cihaz, yaşlanma karşıtı çeşitli microcurrent yüz egzersizleriyle vücudunuzun doğal süreçlerini elektrik akımlarıyla taklit ediyor. Bu sayede kolojen üretimini artırıyor, elastin onarımını ve sıkılaşmayı sağlıyor. Bu akıllı cihazın en önemli özelliklerinden biri olan dünyanın en güvenli, şok içermeyen Anti-Shock System’i ise gelişmiş sensörleriyle cildin dayanıklılığını ölçerek herhangi bir şok ihtimaline karşı yoğunluğunu artırıyor. Patentli T-Sonic™ titreşimleriyle de dolaşımı artırmak, toksinleri yok etmek ve yüzdeki gerilimi hafifletmek için gözeneklere derinlemesine işliyor. Bu sayede kullanıcılarına pürüzsüz, yumuşak ve ışıltılı cilt sunuyor.

Ergonomik yapısı sayesinde yüzün tüm kıvrım ve kenarlarıyla mükemmel bir uyum sağlayan FOREO BEAR ise 2.699 TL’den satışa sunuluyor.

HUAWEI Y5 2019 Cep Telefonu bu hafta A101 marketlerinde 1.599 TL’ye satılıyor!

FOREO BEAR fiyatı.

GoToTechno Mart 2021 Sayısı Nerelerden Okunur? 26. Sayı işte buralarda var!

GoToTechno Mart 2021 Sayısını Nerelerden Okurum? Teknoloji dergileri Mart 2021.

GoToTechno Dergisi 26. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 26. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına devam ediyor. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom e-dergi  uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek dergiyi okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Mart 2021 sayısı ayrıca Araba Habercisi Dergisi ile birlikte Dijital basın dergilikte.