Ford Mustang Mach-E Elektrikli Aracın Türkiye fiyatları nasıl? Mustang Mach-E kaç paraya satılıyor?

Ford Mustang Mach-E Elektrikli Aracın Türkiye fiyatları nasıl? Mustang Mach-E kaç paraya satılıyor? Ford Mustang Mach E fiyat listesi.

Acı Reçete! Felaket senaryosu!

Evet, Mustang ismini duyunca çok heyecanlandım. Ancak Ferrari’nin bile SUV ürettiği günümüzde bu Mustang modeli de bir SUV. Yüzde 100 elektrikli bir araç olan Mustang Mach-E 269 PS güç, 430 Nm tork üretiyor. Arkadan itiş seçeneğinde 440 km, 4×4 seçeneğinde 400 km menzil sunuyor. Aracın son hızı 180 km/s olarak açıklanırken, arkadan itişli versiyon 0-100 km/s hızlanmasını 6.1 saniyede tamamlıyor. 150 kW DC hızlı şarj ile 38 dakikada şarj olduğu belirtiliyor. 11 kW duvar tipi AC şarj cihazıyla bu sürenin altı saate yakın sürdüğü açıklanıyor. Ford Mustang Mach-E’nin fiyat listesini 07 Eylül 2023’te Ford Türkiye internet sitesinden aldım. Yazının devamından bilgisayarınıza, telefonunuza fotoğraf olarak indirebilirsiniz.

Ford Mustang Mach-E Eylül 2023
SEÇENEKFİYAT
Standart Range RWD3.706.600 TL
Standart Range AWD4.081.200 TL

Volkswagen karavan tutkunları için kampanyayı açıkladı! Volkswagen California Eylül fırsatları dediler!

Araba Habercisi Eylül 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Eylül 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi aşağıdaki bağlantılardan görebileceğiniz gibi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Ford Mustang Mach E fiyat listesi.

Ford Mustang Mach E fiyat listesi

Ford Mustang Mach E fiyat listesi.