Sevgili olmak için aşı kartı istiyorlar! Flört uygulamalarını kullananlar artık aşı sertifikasına da bakıyor!

Flört aşı kartı Kaspersky.
Flört aşı kartı Kaspersky.

Flört uygulamalarını kullananlar artık aşı sertifikasına da bakıyor! Flört aşı kartı Kaspersky.

Instagram Hesabımız

Kaspersky tarafından ortaya koyulan yeni rapora göre, izolasyon ve kısıtlama çağında tüketiciler flört ederken sağlıklarına ve kişisel güvenliklerine daha fazla dikkat ediyor. 10 kişiden dördü (%42) yalnızca antikorları veya aşı sertifikası olan biriyle görüşmeyi tercih ediyor. Tüketiciler, pandeminin başlangıcından beri yüz yüze görüşme konusunda daha endişeli. Flört eşleşmelerinin hiçbiri çevrimdışı ortamda olmayan kişilerin oranı %16’dan %35’e çıkarak iki kattan fazla arttı.

Küresel pandemi günlük faaliyetlerimizin çoğunu önemli ölçüde değiştirirken, flört de bundan etkilendi. Zorunlu izolasyon dönemlerinde insanlar flört uygulamalarına daha fazla zaman harcadı ve bu tür uygulamaların kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor.
Potansiyel bir randevunun aşı durumunu görme talebi pandeminin bariz bir etkisi olarak öne çıkıyor. Ancak çevrimiçi bir randevuyla şahsen tanışmak, sadece hastalanmanın ötesinde endişe yaratıyormuş gibi görünüyor. Genel olarak kullanıcıların %50’si bir randevuya ilk kez gittiklerinde kendilerini gergin veya güvensiz hissediyor (%18).
Bu endişelerin bir kısmını hafifletmek için, çevrimiçi arkadaşlık sitelerini ve uygulamalarını kullananların çoğunluğu (%72), buluşmayı kabul etmeden önce tarihle telefonla veya görüntülü olarak konuşmak istiyor.

0 kilometre Opel Corsa Temmuz ayında kaç paraya satılıyor? 100 beygir otomatik kaç para?

GoToTechno Dergisi’nin Temmuz 2021 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Temmuz 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?
GoToTechno Dergisi 30. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 30. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Temmuz 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte.

Flört aşı kartı Kaspersky.

Flört aşı kartı Kaspersky.