Monster Notebook’un Fiyat Koruma Garantisi verdiği kampanya yarın bitiyor!

Fiyat korumalı kampanyalar 2021.
Fiyat korumalı kampanyalar 2021.

Monster Notebook’un Fiyat Koruma Garantisi verdiği kampanya başladı! Fiyat korumalı kampanyalar 2021.

Instagram Hesabımız

Monster Notebook, yeni yılda da yüksek performanstan taviz vermek istemeyen oyun ve teknoloji tutkunları için tüm laptoplarda geçerli Büyük Yeni Yıl İndirimini başlattı. 3 Ocak 2022’ye kadar sürecek yeni yıl indirimleri, Monster Notebook’un “Fiyat Koruma Garantisi” kapsamında kullanıcılarla buluşuyor.

Fiyat Koruma Garantisi ile belirsizliğe son dediler! Fiyat korumalı kampanyalar 2021.

Monster Notebook, son dönemde döviz kurundaki dalgalanmalar nedeniyle yaşanan fiyat güncellemeleri karşısında belirsizlik hisseden kullanıcılar için Fiyat Koruma Garantisi sunuyor. Kullanıcılar satın aldıkları ürününün fiyatının satın alma tarihinden itibaren 15 gün içerisinde düşmesi durumunda, aradaki fiyat farkını iade alabiliyor. Dileyen kullanıcılar ise fiyat farkı iadesine alternatif olarak Monster Notebook donanım & aksesuar hediyesi tercih edebiliyor. Yeni yıla yeni nesil teknolojilerle girmek isteyen kullanıcılar, Büyük Yeni Yıl İndirimleri kapsamında gerçekleştirilen alışverişlerde de geçerli Fiyat Koruma Garantisi sayesinde, ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalmadan alışverişlerini yapabiliyor.

450 bin TL’ye kadar satın alınabilecek 0 km araba modelleri hangileri? Sadece otomatik olanlar!

Aryond A32 Monitör alımlarında Gamepad hediye ediyorlar.

Ayrıca, oyuncular ve kreatif alanda çalışan profesyoneller için geliştirilen kavisli oyuncu monitörü Aryond’un 32 inç boyuttaki son modeli Aryond A32’yi satın alan kullanıcılar Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad hediyesi kazanıyor. Monster Notebook web sitesinde veya mağazalarında yapılan alışverişlerde geçerli bu kampanya da 3 Ocak’ta son bulacak.

Büyük Yeni Yıl İndiriminden yararlanmak isteyen kullanıcılar, şartları karşılayan dizüstü bilgisayar alımlarında Monster Gamer Pack’in sunduğu fırsatlardan da yararlanabiliyor. Yaklaşık 1.000 TL değerindeki içerik paketi Gamer Pack, her ay güncellenen oyun içerikleriyle geliyor. Büyük Yeni Yıl İndirimi, dizüstü bilgisayar alışverişlerinde geçerli Yapı Kredi World kart kullanıcılarına özel vade farksız 12 taksit kampanyasıyla da birleştirilebiliyor.

Kripto para şikayetleri yüzde 998 arttı! Kripto parayla ilgili en çok nelerden şikayet ediliyor?

GoToTechno Aralık 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 35. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 35. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Aralık 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Fiyat korumalı kampanyalar 2021.

Fiyat korumalı kampanyalar 2021.