Amazon.com.tr’de Evcil Hayvan Ürünleri kategorisi açıldı! 300’ü aşkın markadan ürünler var!

Evcil Hayvan Ürünleri satın al.
Evcil Hayvan Ürünleri satın al.

Amazon Evcil Hayvan Ürünleri kategorisi, Evcil Hayvan Ürünleri satın al, Evcil Hayvan Ürünleri 300 marka, Evcil Hayvan Ürünleri kedi kumu.

Amazon, Evcil Hayvan Ürünleri kategorisini hizmete açtı. 300’ü aşkın markadan ürünlerin sunulduğu kategoride mama, kum, oyuncak, aksesuar, mama kabı, giyim ve bakım ürünleri, yatak ve taşıma kafesi gibi 25 binden fazla seçenek tüketicilerle buluşuyor. Evcil Hayvan Ürünleri satın al. Evcil Hayvan Ürünleri 300 marka. Evcil Hayvan Ürünleri kedi kumu.

Instagram Hesabımız

Amazon Ülke Müdürü Richard Marriott, “Müşterilerimiz artık evcil hayvanlarının ihtiyaçlarını da sıra bekleme ya da ağır mama poşetlerini taşıma derdi olmadan geniş ürün yelpazesi, güvenilir alışveriş deneyimi ve hızlı teslimat olanaklarından yararlanarak birkaç tıkla karşılayabilecekler. Amacımız tüm müşterilerimiz gibi evcil hayvan sahiplerinin de ihtiyaç duydukları ürünleri mümkün olan en hızlı ve güvenilir şekilde onlara ulaştırarak destek sağlamak. Bu doğrultuda, yerli ve yabancı birçok seçkin markanın ürünlerine yer verdiğimiz Evcil Hayvan Ürünleri kategorimizde binlerce seçenek sunuyoruz. Müşterilerimizin tüm talep ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ürün gamımızı genişletmeye devam edeceğiz,” dedi.

Bunun yanında, Amazon.com.tr HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) iş birliğiyle gerçekleştirdiği iyilik hareketini de duyurdu. İş birliği kapsamında tüketiciler, Amazon.com.tr üzerinde oluşturulan HAYTAP mama ihtiyaç listesinden istedikleri ürünleri Amazon aracılığıyla Türkiye genelindeki bakımevlerine gönderebilecek; ihtiyacı olan hayvanlara hızlı ve güvenli bir şekilde destek olabilecek.

realme Fan Festivali’nin indirimli ürünleri 28 Ağustos’ta satışa sunulacak! realme yüzde 50 indirim yapacak!