Esporun en büyüğü belli oluyor! TBF için geri sayım başladı!

Esporun en büyüğü belli oluyor.

5 Eylül’de gerçekleşecek finalde, Riot Games’in hazırladığı eğlenceli ve bol sürprizli dünyada herkes espor atmosferini doyasıya yaşayacak. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi, Esporun en büyüğü belli oluyor, 2020 TBF finali ne zaman, 2020 TBF finali nerede?

Instagram Hesabımız

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin en iyi iki takımının kıyasıya bir mücadele sergileyeceği 2020 TBF etkinliğinde final coşkusu, dijital olarak tasarlanan Demacia Arena’da yaşanacak. 5 Eylül’de gerçekleşecek finalde, Riot Games’in hazırladığı eğlenceli ve bol sürprizli dünyada herkes espor atmosferini doyasıya yaşayacak.

Samsung Galaxy M21 2 bin 899 TL fiyat etiketiyle n11’de satışa sunuldu? Özellikleri neler?

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Uğur Sennaroğlu ise şunları söyledi:

“Vodafone olarak, oyun ve espordaki gelişimin en büyük destekçilerinden biriyiz. FreeZone markamızla ülkemizde esporun gelişmesine katkıda bulunuyoruz. Espor pazarına 3 yılda yaklaşık 13 milyon TL’lik yatırım yaptık. 2022 sonuna kadar toplam yatırımımızın 30 milyon TL’ye ulaşmasını hedefliyoruz. Espor, gençler için bir tutku alanı. Biz de Gaming portföyümüzle gençlerin bu tutkularını en üst seviyede yaşamalarına olanak sağlıyoruz. Bu portföyle gençlere internetinden yemeyen uygulamaların yanı sıra her ay oyun dünyasına ait hediyeler kazanma şansı sunuyoruz. Yaptığımız kampanyalarla bugüne kadar 14 milyon kişiye ulaştık. Bu yıl tamamen dijital olarak düzenlenecek Türkiye Büyük Finali’nde biz de FreeZone markamızla espor severlere farklı deneyimler ve sürprizler sunacağız. Tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz.”

Samsung Galaxy Z Fold2 Satışa Sunuldu! Fiyatını ne kadar dediler?

“Espor atmosferini dijital bir evrene taşıdık”

Riot Games Türkiye ve Orta Doğu Espor Müdürü Bora Aksoylu konuşmasında şunları söyledi:
“Türkiye’de 4 milyonu aşkın espor taraftarı var ve bu kitlenin tamamı League of Legends oyunumuzun ve ligimizin takipçisi durumunda. Riot Games’in tecrübeli ekibi, 2012 yılından beri ligin en büyüğünü belirlemek üzere TBF etkinliğini hayata geçiriyor. TBF etkinlikleri, düzenlenen aktiviteler, konserler ve birkaç gün süren festivallerle ülkemizde espor coşkusunun kalbi olmuş durumdaydı. Bu sene pandemi süreci nedeniyle fiziksel buluşmalar gerçekleştiremesek de yine bir ilke imza atarak, espor atmosferini dijital bir evrene taşıdık. 5 Eylül Cumartesi günü, esporun tüm güzelliklerine şahit olacağımız, kaliteli ve eğlenceli bir final günü geçireceğimize inanıyorum.”

İkinci el cep telefonu ve tabletlerde 1 yıl garantili satış dönemi başladı

Esporun en büyüğü belli oluyor.