Epic Games ve NVIDIA işbirliğiyle Fortnite paketi hediye ediliyor

Tüm dünyada 200 milyonu aşkın oyuncusu olan Fortnite’ın geliştiricisi Epic Games, oyun dünyasının bir başka devi NVIDIA ile birlikte oyunculara süper bir Fortnite paketi hediye ediyor. 29 Ocak tarihine kadar devam edecek olan stoklarla sınırlı bu kampanyadan yararlanmak için GeForce GTX 1060 ya da 1070 grafik kartı almak yeterli. Epic Games NVIDIA işbirliğiyle Fortnite paketi Gototechno

Ekran Kartı Alana Karşı Saldırı Kostümü Hediye
Kampanya kapsamında GeForce GTX 1060, GTX 1070 veya GTX 1070Ti grafik kartlarından birini ya da bu kartları barındıran bir masaüstü veya dizüstü bilgisayar satın alan kullanıcılar, özel GeForce Fortnite Paketi’ni de hediye olarak alacaklar.

Paketin içerisinde oyuncuların Fortnite’ın oyun içi mağazasında diledikleri gibi kullanabilecekleri 2000 V-Papel’e ek olarak Karşı Saldırı kostüm seti de bulunuyor. Setin kendisi ise her ikisi de Nadir eşya sınıfındaki Refleks Kıyafeti ve Metal Bumerang Planörü yanında Sıradışı nadirlik sınıfındaki Köşeli Kazmadan oluşuyor. Bu özel kıyafet setinin son parçası ise Müdahale Çantası Sırt Süsü.

Epic Games NVIDIA işbirliğiyle Fortnite paketi Gototechno