ScaleUp Summit etkinliği, 21 Ekim’de Wyndham Grand Levent’te gerçekleştirilecek

Tüm dünyadan üst düzey yöneticiler ve büyüme odaklı girişimciler ScaleUp Summit etkinliğinde bir araya geliyor. Endeavor Türkiye, “ScaleUp” kavramlarına odaklanan zirve ile yenilikçi ve büyüme odaklı bir yaklaşıma sahip girişimcileri ilham verici ekosistemine dahil etmeyi hedefliyor. Endeavor Türkiye ScaleUp Summit etkinliği Wyndham Grand Levent

Lider yöneticiler deneyimlerini paylaşacak
Dünyanın en büyük girişimci ve mentor ağlarından biri olan Endeavor’ın ağına dahil girişimci ve mentörlerin, büyüme aşamasındaki şirketlere yönelik konuları ele alacağı ScaleUp Summit etkinliği, 21 Ekim’de Wyndham Grand Levent’te gerçekleştirilecek.

Zirveye tırmananlar
ScaleUp Summit’te; AvidXchange Operasyon Direktörü Steven G. Boehm, Cooley LLP şirketi ortaklarından Ferish Patel, Twiga Foods’un Kurucu Ortak ve CEO’su Peter Njonjo, McKinsey&Company’de kariyerine başlayan Paola Bonomo, Resultagos Digitais CEO’su Eric Santos, Nyca Partners’ın ortağı Hans Morris ve konuşmacı olarak yer alarak deneyimlerini aktaracak. Ayrıca henüz kesinleşmemiş ve yakında duyurusu yapılacak farklı konuşmacılar için de görüşmeler sürüyor.

Sayısız liderlik rolleriyle Steve Boehm ve Hans Morris
ScaleUp Summit’te deneyimlerini paylaşacak konuşmacılar arasında bulunan Steve Boehm, AP otomasyon konusunda lider firma AvidXchange’ın Dijital Ticaret, Ödemeler ve Müşteri İlişkileri Yönetimi Yöneticisi konumunda. AvidXchange’ın öncesinde eBay, Wells Fargo/Wachovia, First Data Corp, Visa gibi şirketlerde üst düzey yöneticilik yapan ve sayısız kez liderlik rolü üstlenen Steve Boehm, AvidXchange’de yazılım mühendisliği ve teknolojisi, ürün yönetimi, tedarikçi hizmetleri, ilişki yönetimi, iş zekası ve operasyonlar gibi fonksiyonel gruplara liderlik ediyor. Endeavor ağında yer alan Boehm, Scaleup şirketlerin büyüme aşamasında mentörlük de yapıyor.

Hans Morris de çok sayıda liderlik rolü üstlenerek kariyer yolculuğunda zirveye tırmananlardan. Endeavor mentörleri arasında yer alan Morris, Endeavor Uluslararası Seçim Panelleri’nde sık sık panelist olarak yer alıyor.

Endeavor Türkiye ScaleUp Summit etkinliği Wyndham Grand Levent