Bu bilgisayar sık seyahat eden iş insanları için özel olarak üretildi! Ağırlığı 880 gr!

En hafif bilgisayarlar 2022.
En hafif bilgisayarlar 2022.

Bu bilgisayar sık seyahat eden iş insanları için özel olarak üretildi! Ağırlığı 880 gr! En hafif bilgisayarlar 2022.

Instagram Hesabımız

ASUS, kurumsal firmalar için özel olarak ürettiği geniş ürün yelpazesine sahip BUSINESS serisinde yer alan, dünyanın en hafif 14 inç bilgisayarı ExpertBook B9400 modeliyle dikkat çekiyor. Tüm gün süren uzun pil ömrü, üst düzey güvenlik donanımı, kolay taşınması ve sağlamlığı ile ön plana çıkan ExpertBook B9400, sık seyahat edenler ve yoğun tempoda çalışanlar için ayrıca yüksek seviyede performans da sunuyor.

GoToTechno Dergisi Ocak 2022 Sayısı Çıktı! GoToTechno Dergisi’nin 36. Sayısı Yayında!

Dayanıklı, magnezyum-lityum alaşımlı, minimalist tasarımlı bir kasa içine yerleştirilen ürün, bu nedenle yalnızca 880 gr hafifliğinde ve 14.9 mm inceliğinde. Süper ince çerçevelerse, ExpertBook B9’un 14 inç ekranını 13 inç gövdeye sığacak şekilde kompakt hale getiriyor. Tüm bu özellikler sayesinde bir evrak çantasına sığacak boyutta ve hafiflikte olan ürün, her an istenilen her yere taşınabiliyor.

ExpertBook ailesinin en hafif üyesi B9400, Intel’in yeni nesil Wi-Fi 6 (802.11ax) internet teknolojisini kullanıyor. Bu nedenle ürün; hızlı, stabil ve daha geniş alanları kapsayan yüksek kalitede bir kablosuz ağ performansı sunuyor. Kablolu bağlantı gerektiren işyerleri veya kablosuz ağ bağlantılarının zayıf olduğu durumlar için de 1 adet kutudan çıkan aparatı sayesinde ethernet bağlantısına dönüştürülebilen Micro HDMI bağlantısı yer alıyor. Gücünü yeni nesil mobil işlemcilerinden alan B9400, 33 Watt ve 66 Watt batarya versiyonları ile tüm gün kesintisiz performans sunuyor ve sürekli hareket halindeyken bile yarı yolda bırakmıyor.

Enerji tasarruflu Panel Self Refresh teknolojisinin yardımıyla tek bir şarjla tüm gün pil ömrü sağlayan B9400, hızlı şarj teknolojisi sayesinde pili 39 dakika gibi kısa bir sürede %60’a varan kapasiteye kadar yeniden şarj edebilmeyi sağlıyor.

Monster Notebook’un Fiyat Koruma Garantisi verdiği kampanya bugün bitiyor!

GoToTechno Aralık 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi’nin Ocak 2022 sayısı çıktı. Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Dergisi 36. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 36. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ocak 2022 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

En hafif bilgisayarlar 2022.

En hafif bilgisayarlar 2022.