Dünyanın en güçlü oyun tableti CES 2022’de sahneye çıktı dediler!

en güçlü oyun bilgisayarı
en güçlü oyun bilgisayarı

Dünyanın en güçlü oyun bilgisayarı CES 2022’de sahneye çıktı sahneye çıktı dediler! en güçlü oyun bilgisayarı.

Instagram Hesabımız

ASUS, oyunseverlere özel tasarladığı ROG ailesine katılan yeni ürünlerini teknoloji fuarı CES 2022’de görücüye çıkardı. Serinin ses getiren modellerinden biri; ailenin en küçük üyesi olmasına rağmen dünyanın en güçlü oyun tableti olma özelliğiyle dikkat çeken ROG Flow Z13 oldu.

İkisi bir arada: Asus ROG Flow Z13

ROG’un en yeni 2’si 1 arada bilgisayarı ROG Flow Z13, ASUS’un taşınabilir oyun serisinde yepyeni ve en ilginç tasarımlı modellerinden biri. Klavyesinden tamamen ayrılabilen Z13, 12 mm inceliğinde ve alternatifli konfigürasyonlar bulunduruyor. Flow 13, 14 çekirdekli Intel Core i9-12900H CPU ve RTX 3050 Ti grafik kartı sunuyor. Bu da, RTX 3050 Ti’dan memnun kalmayan veya daha güçlü bir ekran kartı isteyenlerin cihazından vazgeçmek zorunda kalmayacağı anlamına geliyor. Harici olarak satılan ASUS XG Mobile harici ekran kartı kutusu, tableti RTX 3080 veya Radeon RX 6850M XT ekran kartıyla buluşturuyor. Gücünü yeni 12. Nesil Intel Core i9-12900H’dan alan ROG Flow Z13, farklı yonga seti seçeneklerine de sahip olabiliyor. Dileyen kullanıcılar bu işlemci yerine Intel Core i7-12700H veya Core i5-12500H işlemcilerden birisini tercih edebiliyor.

Peugeot Türkiye 2022 yılının ilk kampanyasını açıkladı! Peugeot modelleri için avantajlı kampanya dediler!

Cihaz, biri 120 Hz yenileme hızına ve Full HD desteğine, diğeri ise 60 Hz yenileme hızına ve 4K çözünürlüğe sahip olmak üzere farklı seçenekli iki dokunmatik ekran sürümüne sahip. Z13, ayrıca ASUS’un harici grafik kartı çözümü XG Mobile ile de uyumlu ve RTX 3080 veya AMD Radeon RX 6850M XT’ye kadar barındırabiliyor.

Tüm bileşenlerin bir araya geldiği dokunmatik ekranı arkasında bir yerleşik bacak yer alan ürün, istenirse dizüstü formunda, istenirse de tablet formunda kullanılabiliyor. Bu da oyun oynamanın yanında kalem ile çizim yapmak için de ideal bir alternatif. Windows işletim sistemi ile gelen ROG Flow Z13, 13.4 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Bu ekran kullanıcının isteklerine göre 60Hz yenileme hızı / 4K çözünürlük veya 120Hz yenileme hızı FHD+ çözünürlük sunuyor.

2022 model Fiat Egea Sedan fiyat listesi açıklandı! Fiat Türkiye Urban paketi %50 ÖTV diliminde tuttu!

GoToTechno Aralık 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi’nin Ocak 2022 sayısı çıktı. Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Dergisi 36. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 36. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ocak 2022 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

en güçlü oyun bilgisayarı

en güçlü oyun bilgisayarı