EMUI 9 güncellemesi ile HONOR 8X artık daha hızlı ve daha akıcı olacak

Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin yaratıcısı HONOR telefonlarına EMUI 9 güncellemesi vermeye devam ediyor. EMUI 9 güncellemesi ile HONOR 8X akıllı telefonu

Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin yaratıcısı HONOR, ürünlerine verdiği desteği devam ettiriyor. Bu kapsamda geçtiğimiz aylarda açıklanan güncelleme takviminde bulunan HONOR 8X cep telefonu modeline EMUI 9 arayüzü geliyor. Honor ürünlerinde kullanılan bu arayüz daha hızlı, daha performanslı ve daha akıcı bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Türkiye’de de kademeli olarak HONOR 8X sahiplerine gönderilmeye başlanan EMUI 9 güncellemesi sayesinde daha hızlı bir kamera deneyiminin yanısıra oyunlarda daha üst düzey bir deneyim ve internet bağlantısında kesintisiz iletişim imkanı sunuluyor.

Yeni EMUI 9.0 arayüzü geliyor
Android 9.0 Pie tabanlı EMUI 9.0 arayüzü kullanıcılara birçok yenilik sunuyor Yeni arayüz daha akıllı, daha akıcı ve daha basit bir işletim sistemi deneyimi sağlıyor. Bu yenilikler, güvenlik, AI odaklı akıllı yaşam özellikleri, cihaz yönetimi ve kullanılabilirlik gibi alanlarda kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiriyor.

Bilgilerinizi “Şifre Kasası” ile koruyun
En yeni işletim sistemi, web siteleri ve uygulamalar için tüm kullanıcı kimliklerini, şifreleri ve çevrimiçi kimlik bilgilerini yalnızca kullanıcının erişebileceği bir şifre yöneticisi görevi gören “Şifre Kasası” ile daha fazla güvenlik sunuyor. Kullanıcılar giriş bilgilerini güvenli bir şekilde kaydettikten sonra, otomatik doldurma işlevini tamamlamak için bir web sitesine erişebilir veya parmak izi kimlikleriyle bir uygulama açabiliyorlar.

Geliştirilmiş AI
HiVision, telefon kamerasını 15 ülkede 522 simge ile dünyadaki 40 şehirde 10 milyon tanınmış sanat eserini tanımlamasını sağlar. HiVision aynı zamanda kişisel bir alışveriş asistanı görevini de görüyor. Kullanıcılar kamerayı kullanarak bir nesneye baktığında, bu ürünü satın alabileceği Amazon gibi platforma gidebiliyor. HiVision ayrıca 7’den fazla dili tanıyabilir ve bir menüyü, bir haritayı ve bir dizi diğer talimatı anında istenen dile çevirebilir.

EMUI 9 güncellemesi ile HONOR 8X akıllı telefonu